Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 11-11-2017 20:31

(11-11-2017 20:22)Zawadson napisał(a):  Dziwne, bo powinno być równo 5%.

I jak z dzisiejszymi zamówieniami? U mnie 42 zamówienia i 6.7$

42 zamówienia i 6,7$ 11.11?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 11-11-2017 20:34

No wiem, że kiepsko.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - muniamus - 11-11-2017 20:40

Kurcze to może jakaś zrzuta dla Zawasdona ? Smile Heart


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 11-11-2017 20:46

(11-11-2017 20:22)Zawadson napisał(a):  Dziwne, bo powinno być równo 5%.

I jak z dzisiejszymi zamówieniami? U mnie 42 zamówienia i 6.7$

6$ zarobiłeś?. Co ty pierd*lisz. To jest niemożliwe w taki dzień.. Undecided Nie troluj


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 11-11-2017 20:53

Nie troluję. Nie mam talentu po prostu.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 11-11-2017 20:57

To ile Ty masz normalnej dniówki? $6 to z jednego linka na byle jakiej grupie mógłbyś mieć, a siedzisz w tym już trochę bo udzielasz się w temacie, chyba że wczoraj byłeś na imprezie i teraz się obudziłeś nie dodając nic to zrozumie


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - shf - 11-11-2017 20:58

Czyli reasumując, muszę zrobić konto na epn, konkretnym linkiem promowac AllieExpress i jak ktos cos kupi to dostanę leada i $ ?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 11-11-2017 21:00

@[juliankot] a jak tam Twoja dniówka 11.11?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 11-11-2017 21:03

W większości grup jest tak, że reflinki są dozwolone tylko w recenzjach. A jak mam coś zrecenzować, skoro jeszcze nic nie kupiłem na Aliexpress?

Zaczynam żałować, że się odezwałem. Big Grin


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - stolar7 - 11-11-2017 21:12

Ja niestety jestem w stanie w to uwierzyć. Zacząłem na początku października i jak na razie NAJWIĘKSZA dniówka to 7$ ;d Próbuję na różnych grupach, na różnych produktach (większość raczej tanich), założyłem nawet fp (50lików póki co także można to pominąć Big Grin ). Fake konta na fb co chwila blokowane.
Na początku byłem podjarany i tylko myślałem jak to usprawniać, niestety nie przynosi to praktycznie żadnych rezultatów. CR zazwyczaj nie przekracza 2-4%, dramat. Do tego po waszych szczątkowych screenach zwróciłem uwagę, że macie bardzo dużą różnicę w kliknięciach i hostach. U mnie często liczba hostów stanowi 90% liczby kliknięć (np 340hostów przy 374kliknięciach). Kiedyś bym myślał, że to dobrze, ale teraz uważam, że znaczna częśc kliknięć to po prostu ludzie którzy od razu wychodzą ze stronki i nie są zainteresowani zakupem (a oczywiście staram się trafić z produktem w to czego "chcą").

Także trochę utknąłem w martwym punkcie i nie wiem jak to ruszyć.
Wiem, że tutaj każdy trzyma swoje tajemnice głęboko na kłódeczkę, ale gdyby chciał ktoś cokolwiek konkretnego podpowiedzieć to będę wdzięczny (także na priv). Oczywiście nie mówię o podaniu niszy czy tym bardziej konkretnych produktów ;d