Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - xXxPiciaxXx - 11-11-2017 14:35

Witajcie, można założyć konto w tym serwisie na "lewe" konto na fb ? czy potem jakoś weryfikują to


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 11-11-2017 16:25

Nikt się nie chce pochwalić zarobkami dzisiaj? Tongue


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - LikeIt - 11-11-2017 16:34

Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach Jerk2


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - xXxPiciaxXx - 11-11-2017 16:36

jak założę konto na EPN na swoim laptopie, stworze linki i z tych linków sam kupie produkty ale z apki z telefonu to zliczy leady ?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 11-11-2017 17:15

@[adik7276] w kolejnym roku się pochwalę, na razie są to zarobki na poziomie laika, więc nie będę się ośmieszać przy Was. Lol Jest to parę stów, więc sądzę, że i tak nie jest źle. Huh


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - xXxPiciaxXx - 11-11-2017 17:28

Widze że nie chętnie odpowiadacie to może inaczej, chętnie założę konto z refa jeżeli ktoś pomoże mi zacząć, mam dużo czasu na reklamowanie linków itp więc na pewno warto


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - piotrekprorok - 11-11-2017 19:40

Porażka z tym hajsem z refów. Nie ma jak sprawdzić statystyk naszych poleconych, pieniądze się nie zgadzają, nalicza mi ok 3-3,5% patrząc na to co zarobili poleceni a co ja otrzymałem...


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 11-11-2017 20:12

(11-11-2017 19:40)piotrekprorok napisał(a):  Porażka z tym hajsem z refów. Nie ma jak sprawdzić statystyk naszych poleconych, pieniądze się nie zgadzają, nalicza mi ok 3-3,5% patrząc na to co zarobili poleceni a co ja otrzymałem...

U mnie to samo. Wszystko zlicza do jednej puli i nie wiadomo nawet czy dobrze zlicza.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - muniamus - 11-11-2017 20:17

(11-11-2017 17:15)Thinker napisał(a):  @[adik7276] w kolejnym roku się pochwalę, na razie są to zarobki na poziomie laika, więc nie będę się ośmieszać przy Was. Lol Jest to parę stów, więc sądzę, że i tak nie jest źle. Huh

Parę stów w $ czy PLN? :>


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 11-11-2017 20:22

Dziwne, bo powinno być równo 5%.

I jak z dzisiejszymi zamówieniami? U mnie 42 zamówienia i 6.7$