Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Tomson - 07-11-2017 15:24

Mam kilka pytań odnośnie tego serwisu do osób które już coś zarobiły, w zamian zarejestruję się z refa. Zapraszam na pw.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - agurka - 07-11-2017 15:52

(07-11-2017 12:47)Zawadson napisał(a):  
(07-11-2017 11:03)muniamus napisał(a):  zlicza. Jeno mega kiszka przed tym 11stym Tongue

Jednak jest coś nie tak, ponieważ w deeplink mam zero wejść, a w statystykach jakieś są.

a co powiesz na to?
sprawdzam sobie statystyki i co widzę? (liczba klików w ten sam przedmiot)
goo.gl - 1089
epn- 461

EPN mnie chyba robi w konia... Czy u was też są takie rozbieżności?
Sprawdzaliście to w ogóle?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - LikeIt - 07-11-2017 16:50

Nie patrz na HOSTS na epn tylko na CLICKS, bo HOSTS to unikalne wejścia.
goo.gl zlicza wszystkie kliknięcia, nawet jeśli to ta sama osoba kliknęła 10 razy w ten sam link Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - agurka - 07-11-2017 17:59

(07-11-2017 16:50)LikeIt napisał(a):  Nie patrz na HOSTS na epn tylko na CLICKS, bo HOSTS to unikalne wejścia.
goo.gl zlicza wszystkie kliknięcia, nawet jeśli to ta sama osoba kliknęła 10 razy w ten sam link Wink

ja nie patrze na host tylko na clicks właśnie!!!

przed zmianą wszystko się zgadzało i pokazywały się takie same liczy a teraz... wtf???!!!


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - piotrekprorok - 07-11-2017 18:00

Co się stało z systemem poleconych? Patrzę, że coś mi dziś saldo się nie zwiększa, chcę sprawdzić statystyki poleconych a tu ich nie ma:
[Obrazek: tKQHmI8rSsyVE1Lr-dtL1A.png]

Bezpośredni link, który wcześniej prowadził do statystyk refów również nie działa: https://epn.bz/en/cabinet#/stats-referals

Undecided

Edit.
Jest niby to info w powiadomieniach:
[Obrazek: OaDt1vSUT_2TBaKDvVpwLw.png]
Tylko, że w general nigdzie mi nie pokazuje kasy z refów :/


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 07-11-2017 18:19

(07-11-2017 18:00)piotrekprorok napisał(a):  Co się stało z systemem poleconych? Patrzę, że coś mi dziś saldo się nie zwiększa, chcę sprawdzić statystyki poleconych a tu ich nie ma:
[Obrazek: tKQHmI8rSsyVE1Lr-dtL1A.png]

Bezpośredni link, który wcześniej prowadził do statystyk refów również nie działa: https://epn.bz/en/cabinet#/stats-referals

Undecided

Edit.
Jest niby to info w powiadomieniach:
[Obrazek: OaDt1vSUT_2TBaKDvVpwLw.png]
Tylko, że w general nigdzie mi nie pokazuje kasy z refów :/

U mnie ten sam problem. Zakładka z poleconymi zniknęła i nie widać jej w żadnym innym miejscu. Może chcą to wliczać w ogólne statystyki? (co by było śmieszne) System poleceń i tak zawsze był tutaj dziwny, ogólna liczba poleconych bez żadnych szczegółów.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 07-11-2017 18:48

Właśnie wchodziłem tutaj z zamiarem zapytania czy zlicza wam dziś, ale widzę, że już rozmowa trwa.
U mnie dziś zero kliknięć (niby) w deeplink. Leady również nie wpadają, denerwują mnie te ich problemy co chwile, eh...


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 07-11-2017 19:12

(07-11-2017 18:48)Thinker napisał(a):  Właśnie wchodziłem tutaj z zamiarem zapytania czy zlicza wam dziś, ale widzę, że już rozmowa trwa.
U mnie dziś zero kliknięć (niby) w deeplink. Leady również nie wpadają, denerwują mnie te ich problemy co chwile, eh...


Na portals też dopiero co miałem problem i przez kilka dni nie mogłem nic zrobić, dodatkowo statystyki mi sie aktualizowały przez 4 dni.

korzystam z EPN, ale sprawdzałem portals i na obu ciągle jakiś problem jest.
Nie wiem czemu nie potrafią utrzymać tego bez błędów. Za dużo użytkowników może? Kiedyś nie było takich problemów.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - LikeIt - 07-11-2017 19:15

adik7276 u Ciebie też dzisiaj i wczoraj słabiej niż normalnie? Bo jak ktoś robi po 5-10 leadów przez cały dzień to nawet nie pytam, bo to loteria Big Grin


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 07-11-2017 19:59

[Obrazek: 10861978491573068648.png]

Normalnie zlicza leady, jedynie jest lekki spadek przed 11.11, ale lekki. Jak komuś poleciały bardzo zarobki to pojawia się inny problem niż 11.11