Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - BATOREX - 31-10-2017 18:51

Dobra, myślałem że nie odpiszą już dzisiaj

"Your payment will be returned at your balance in 1-2 days, please, wait a little.

Best regards,
ePN Team."


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 31-10-2017 20:38

(31-10-2017 18:26)BATOREX napisał(a):  Co może być przyczyną tego, że podczas wypłaty na paypala status to "error"
Pieniędzy tych nie ma ani na saldzie na EPN, ani na paypalu? Napisałem do supportu oczywiście, ale może ktoś z was miał podobny problem?

Z pozycji komputera wypłacasz zawsze pieniądze czy jak? I czy obecnie także wypłaciłeś pieniądze z tej samej pozycji co zawsze?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - BATOREX - 31-10-2017 20:52

(31-10-2017 20:38)Thinker napisał(a):  
(31-10-2017 18:26)BATOREX napisał(a):  Co może być przyczyną tego, że podczas wypłaty na paypala status to "error"
Pieniędzy tych nie ma ani na saldzie na EPN, ani na paypalu? Napisałem do supportu oczywiście, ale może ktoś z was miał podobny problem?

Z pozycji komputera wypłacasz zawsze pieniądze czy jak? I czy obecnie także wypłaciłeś pieniądze z tej samej pozycji co zawsze?

Wydaje mi się, że chyba akurat tamta wypłata była zlecona z telefonu wyjątkowo.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 31-10-2017 20:53

To dlatego Ci nie przeszło. Miałem to samo. Musisz napisać do nich, że zleciłeś wypłatę z innego źródła niż zwykle i Ci błyskawicznie zwrócą gotówkę.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - BATOREX - 31-10-2017 20:59

No dobra, a co jeżeli np gdzieś wyjadę na dłuuugo i jedyną opcją będzie zlecenie wypłat z telefonu przez kilka miesięcy. Co wtedy? Zaakceptują drugą próbę wypłaty?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 31-10-2017 21:23

Tu chodzi o IP. Na telefonie masz inne i dlatego zablokowali wypłatę (to jest w ramach naszego bezpieczeństwa). Jeśli chciałbyś z telefonu to pewnie musisz im w jakiś sposób zweryfikować i potwierdzić nowe źródło.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - muniamus - 01-11-2017 13:12

czyli sie nie rozliczacie? Jerk


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - TelegramGrzegorz - 01-11-2017 13:43

Chciałby ktoś moda na grupie?Szukam kogoś kto regularnie będzie wrzucał posty.Ilość reflinków oczywiście do ugadania


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - muniamus - 01-11-2017 13:50

(01-11-2017 13:43)TelegramGrzegorz napisał(a):  Chciałby ktoś moda na grupie?Szukam kogoś kto regularnie będzie wrzucał posty.Ilość reflinków oczywiście do ugadania

ja! ja! Wybierz mnie!


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - BATOREX - 01-11-2017 13:53

(01-11-2017 13:43)TelegramGrzegorz napisał(a):  Chciałby ktoś moda na grupie?Szukam kogoś kto regularnie będzie wrzucał posty.Ilość reflinków oczywiście do ugadania

Mam sporo wolnego czasu więc mogę się tym zająć Smile