Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - muniamus - 26-10-2017 09:17

Odnośnie zer: "This orders do not have full information. Do not worry, as soon as all the data enters the system, orders and commission for them will be displayed correctly. It can take few days, but orders deffenetly will be re-calculated."


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - juliankot - 26-10-2017 09:24

(26-10-2017 08:22)agurka napisał(a):  mnie martwi, że w nic sie nie zmieniło. 40 zamówień z czego połowa na 20$ a prowizja 0!
i rzeczywiście wejść w linki mniej, ale myślę, że to dlatego, że ostatnio pojawiło się z 20 nowych osób które reflinkują i oczywiste że podkradają nam leady. Czas chyba wprowadzić ograniczenia na grupach tak jak na perełkach - jesteś nowy i chcesz reflinkować - super, ale dodaj najpierw 5 czystych linków...

szybko Was oświeciło beka


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - dwa345 - 26-10-2017 09:51

(26-10-2017 09:24)juliankot napisał(a):  
(26-10-2017 08:22)agurka napisał(a):  mnie martwi, że w nic sie nie zmieniło. 40 zamówień z czego połowa na 20$ a prowizja 0!
i rzeczywiście wejść w linki mniej, ale myślę, że to dlatego, że ostatnio pojawiło się z 20 nowych osób które reflinkują i oczywiste że podkradają nam leady. Czas chyba wprowadzić ograniczenia na grupach tak jak na perełkach - jesteś nowy i chcesz reflinkować - super, ale dodaj najpierw 5 czystych linków...

szybko Was oświeciło beka
I jak to się kończy?
Ludzie przechodzą do innej grupy, przykład z grupy Bartkowiaka ludzie przeszli do grupy AliExpres Pl tam zakazali nawet w recenzji dodawania refa. dzięki temu rozrosła się grupa Kuby, teraz Kuba utworzył swoją grupę o której pisali xd, ogólnie grupa Kuby teraz zaczyna przypominać.... grupę pytania i odpowiedzi.. gdzie jest moja paczka xd zrobił się syf.
Na perełkach też coś umarło :/


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 26-10-2017 10:15

Kiedyś te recenzje miały sens, a teraz 99% to fejki. Nawet te realne recenzje są robione tylko i wyłącznie pod kasę więc nawet jak coś będzie ch*jowe to i tak powiedzą że jest zajebiste. Im szybciej recenzje się skończą i zrobi się wszędzie zakaz tym szybciej ludzie odpuszczą ten temat.
Recenzje były kiedyś świetną opcja, ale to już nie te czasy.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 26-10-2017 12:31

A niech konkurencja umiera. Big Grin
Generalnie ten cały alkoholik chyba się pooral bo zmienił nazwę na "uzależnieni od Aliexpress" . Albo ktoś mu napisał cos Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - dwa345 - 26-10-2017 13:55

(26-10-2017 10:15)adik7276 napisał(a):  Kiedyś te recenzje miały sens, a teraz 99% to fejki. Nawet te realne recenzje są robione tylko i wyłącznie pod kasę więc nawet jak coś będzie ch*jowe to i tak powiedzą że jest zajebiste. Im szybciej recenzje się skończą i zrobi się wszędzie zakaz tym szybciej ludzie odpuszczą ten temat.
Recenzje były kiedyś świetną opcja, ale to już nie te czasy.

Recenzje są robione pod kasę a grupa to niby w jakim celu? XD i wciskanie super produktów których się na oczy nie widziało, bądźmy szczerzy, wszyscy są nastawieni na $$$$


epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Spiewaczek1 - 26-10-2017 14:24

Pytanko mam. Czy da się sprawdzić na epn skąd mam ruch. Znaczy się chodzi mi o to z jakiej strony zostało klikniete . Czy np z fb z takiej grupy czy z innej , czy może jeszcze z jakiegoś innego źródła.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 26-10-2017 14:27

(26-10-2017 13:55)dwa345 napisał(a):  
(26-10-2017 10:15)adik7276 napisał(a):  Kiedyś te recenzje miały sens, a teraz 99% to fejki. Nawet te realne recenzje są robione tylko i wyłącznie pod kasę więc nawet jak coś będzie ch*jowe to i tak powiedzą że jest zajebiste. Im szybciej recenzje się skończą i zrobi się wszędzie zakaz tym szybciej ludzie odpuszczą ten temat.
Recenzje były kiedyś świetną opcja, ale to już nie te czasy.

Recenzje są robione pod kasę a grupa to niby w jakim celu? XD i wciskanie super produktów których się na oczy nie widziało, bądźmy szczerzy, wszyscy są nastawieni na $$$$


Wszystko jest robione dla zysku, nikt charytatywnie nie pracuje. Nie mniej jednak osobiście nikomu nic nie wciskam i nie pierd*le jaki to piękny i pachnący produkt. Jeżeli tak robisz to Twoja sprawa, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - agurka - 26-10-2017 17:38

...


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - BATOREX - 26-10-2017 18:22

Najgorsze jest to że także dzisiaj pojawiają się zamówienia "no data" i bez prowizji :/