Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - LikeIt - 24-10-2017 14:41

Ja właśnie nie wiem czy zgodzić się na przeliczenie po dobrej stawce, bo za produkty non affiliated dostawaliśmy 2.6% a może nam spaść do 2.1%. Natomiast zamówienia policzone po 3.3% / 6.6% / 8.3% mogą wzrosnąć do 4.1% / 8.1% / 10.1%, czyli ryzyko ogromne. Nie wiadomo czy się wyjdzie na tym lepiej czy gorzej.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - BATOREX - 24-10-2017 17:28

Ja chyba odpuszcze to przeliczanie, bo w tym momencie bym wyszedł na + na bardzo śmieszną kwotę, a nie wiadomo jak potem by było więc niech zostanie jak jest.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - muniamus - 24-10-2017 19:54

Weżcie mi wytlumaczcie pls. Rzecz jest affiliated, ale za 10 dolców nalicza mi 0,20 .. Why??? Chodzi o akcesoria do włosów - to jakaś zła kategoria? :/


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 24-10-2017 19:55

Sprawdź co ktoś kupił, bo może wszedł w linka co promujesz "affiliated", ale zakupił coś innego co jest "non-affiliated"


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - muniamus - 24-10-2017 20:13

(24-10-2017 19:55)ComboThe napisał(a):  Sprawdź co ktoś kupił, bo może wszedł w linka co promujesz "affiliated", ale zakupił coś innego co jest "non-affiliated"

Sprawdziłam własnie.. Musze do nich napisac. Pewnie burdel wciaż. W ogóle prawie wszystko liczy mi po 2% ale nie chce mi sie pojedynczo sprawdzac ;/ Wkurzają mnie te zmiany.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - agurka - 24-10-2017 21:41

Czy u wasz też jest tak tragicznie dziś z leadami?

Mam wrażenie, że sprzedaż się w ogóle nie zlicza!!!


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - stolar7 - 24-10-2017 21:56

U mnie nawet ponad normę. Ale jest to póki co nadal jedynie parę dolców dziennie, także niezbyt miarodajny przykład.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 24-10-2017 22:36

U mnie dziś tragedia, niemożliwe, że tak mało, ponieważ wiele ludzi pisało, że kupiło, a leadów raptem z 10 może...


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 24-10-2017 22:58

Może wcześniej kliknęli w inne linki i dlatego nie zaliczyło? Ktoś inny teraz cieszy się gwałtownym przyrostem mamony.Tongue


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - LikeIt - 24-10-2017 23:04

Głupoty gadacie, jest coraz to lepiej Jerk2

https://image.prntscr.com/image/Kn3stYHCRv_xVij7IK_JWA.png