Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 23-10-2017 18:49

Jak na razie prowizja nie schodzi poniżej 8.1%.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 23-10-2017 19:22

(23-10-2017 18:49)Zawadson napisał(a):  Jak na razie prowizja nie schodzi poniżej 8.1%.

Potwierdzam, bardzo ładnie zlicza


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 23-10-2017 19:27

Combo,reklama to mało powiedziane. Zastanawia mnie to czy administratorzy grup markowych mogą mieć problemu ztytulu tego że promują te produkty. Wiecie coś?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - agurka - 23-10-2017 21:18

Pewnie tak. Ponoć kilka zagranicznych grup które promowały ,,repliki" zostało nagle zamkniętych.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 23-10-2017 21:29

Z drugiej strony też słyszałem, że właśnie co do tego zamknięcia to plota.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - TelegramGrzegorz - 24-10-2017 01:05

del


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - BATOREX - 24-10-2017 12:00

Hello,

We have received information from AliExpress. Unfortunately, from the October 16th new commission rules for orders were introduced. Now AliExpress has introduced the division of stores on affiliated and non-affiliated.
Since October 16, we have charged 2.6% for such orders (as for phones from Russia), regardless of the category to which the goods belong.

There is an alternative: we can recalculate all orders from October 16 according to the new rates that have come into effect.

Yes, after recalculatiion the commission for non-affiliated goods will become lower, but at the same time for affiliated goods you will receive higher rates. That is, in this particular case, we can leave orders in the period October 16-22 at the rates that are displayed, or recalculate them at new rates. We consider the most correct option to leave the decision for you.

Best regards,
ePN team



I co teraz robić Big Grin ?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - agurka - 24-10-2017 13:45

Dostałam to samo. Zażądałam wypłaty 6,7% od zamówień pisząc że prawo nie działa wstecz. Zmiany można w prowadzać z momentem powiadomienia a nie ustalać warunki 23 na okres od 16-23.
Równie dobrze mogli napisać: PRzepraszamy, Aliexpress wprowadzał zmiany więc nie zapłacimy nic bo się pogubliliśmy, nawaliła nam organizacja pracy i ch** dostaniecie.

Ja się na to nie zgadzam.
Będę walczyć o wypłatę prowizji zgodnie z warunkami, które formalnie obowiązywały do 23.10 czyli do momentu ogłoszenia zmiany


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - kuman_project - 24-10-2017 14:00

Ale o co dokładnie teraz chodzi bo nie rozumiem; )


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 24-10-2017 14:38

Dobra, to już wolę, żeby mi nie obniżali prowizji za te produkty no-affiliated.