Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 19-10-2017 17:28

Co podaliście przy rejestracji do portals? Mi odrzucili ze względu że mam w nazwie "ali"


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - juliankot - 19-10-2017 17:50

(19-10-2017 17:26)bimber14 napisał(a):  Ktoś może powiedzieć jak wygląda temat z naliczaniem leadów w portals? Zaliczają wszystko czy coś ginie?

zaliczają wszystko, tylko połowa na 0%


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 20-10-2017 08:52

Zlicza wam dziś leady normalnie ?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - muniamus - 20-10-2017 09:19

nie


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - agurka - 20-10-2017 11:33

epn wypłaca na bieżąco, a portals zapłacił wam w tym miesiącu za wrzesień? Wcześniej kasa na account balance 19stego była a teraz jest 20 i nic... a w statystykach kasa jest....


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 20-10-2017 12:41

Raczej o wypłaty bym się nie martwił. To nie Hyip żeby nagle przestali wypłacać.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - agurka - 20-10-2017 12:51

taaa... tylko przed tym jak oficjalnie ogłosili zmiany warunków dopytywałam ich o pewne rzeczy, to mi pisali że przypominają tylko żeby nie łamać regulaminu i zamieszczać linki tylko regulaminowo. tzn ze wszyscy, którzy wrzucaja linki na grupy fb z nazwa aliexpress lamia regulamin i nie powinni dostac wyplaty.. o to sie bardziej martwie.
Dopytalam sie czy łamię regulamin a oni mi na to ze tak tylko przypominają bo beda bardzo restrykcyjnie go przestrzegac ....


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 20-10-2017 13:29

Teraz jakas panika ma fb i wszyscy grupy zmieniaja
Zamiast ulatwiac prace partnerom to tylko utrudniaja


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - dwa345 - 20-10-2017 13:38

(20-10-2017 13:29)ComboThe napisał(a):  Teraz jakas panika ma fb i wszyscy grupy zmieniaja
Zamiast ulatwiac prace partnerom to tylko utrudniaja

O czym wy piszecie, nie zauważam żeby nazwy grup się zmieniły XD

Na affiliate nadal jest 8 % produkty z których nie można utworzyć s.clic /teoretycznie można / mają stawkę 1%.
Jeżeli affiliate znów wprowadza dodatkowo GMV max 5% to wtedy epn może mieć trochę inne stawki, może wyższe, ale to już zależy od nich czy wzrosną.
Teraz jest dla Pl coś ok 6,7? dali by +2% mogę wracać Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - agurka - 20-10-2017 13:51

zagraniczne grupy zmieniają nazwy, polskie na razie nie
Jesli zmuszą ludzi do zmian nazw grup to nowych uzytkownikow Aliexpress po prostu nie bedzie..

dlatego pytam o wypłaty z portals bo na epn mam zaakceptowane zrodla jako nielamiące regulaminu, natomiast nie wiem czy portals ma w zwyczaju w ogole informowac czy po prostu nie wyplacaja i tyle. bo to pierwsza taka akcja zeby 20stego kasy nie bylo na a w statystykach sa...

a jak można te s.clicki teoretycznie stworzyć? bo praktycznie nie bardzo można ( tzn przez ten deep link url )
Łopatologicznie poproszę jak blondynce wyłożyć Tongue