Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - juliankot - 19-10-2017 09:46

(19-10-2017 09:10)Zawadson napisał(a):  I tylko taki teraz będzie. Aliexpress ma dosyć takich serwisów, jak Epn i Admitad, gdzie wszystko mogłeś wypromować, była fajna prowizja i niski próg wypłaty. Mało kto decydował się na Aliexpress Portals. I to wkurzyło Chińczyków, tylko zamiast być jak Epn czy Admitad, to wolą ich uwalić. Mi to przypomina wojnę taksówkarzy z Uberem.

Dalej są problemy z przerobieniem linku na reflink w Aliexpress Portals.
głupoty gadasz, admitad i epn sa zalezne od aliexpress portals, dla nich to najwieksza kasa.
To wszystko przez spamerów takich jak Wy, którzy uczą epn na lewo i prawo, zeby miec chociaz cenciaka za polecenie


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - hudabjuti - 19-10-2017 09:50

(19-10-2017 09:10)Zawadson napisał(a):  
(19-10-2017 07:19)ComboThe napisał(a):  Jak macie zle naliczenia tylko za poniedzialek to zazdroszcze, bo ja juz 4-ty dzien z rzedu mam slabiutki procent

I tylko taki teraz będzie. Aliexpress ma dosyć takich serwisów, jak Epn i Admitad, gdzie wszystko mogłeś wypromować, była fajna prowizja i niski próg wypłaty. Mało kto decydował się na Aliexpress Portals. I to wkurzyło Chińczyków, tylko zamiast być jak Epn czy Admitad, to wolą ich uwalić. Mi to przypomina wojnę taksówkarzy z Uberem.

Dalej są problemy z przerobieniem linku na reflink w Aliexpress Portals.

Ale gadasz głupoty, właśnie przez spamowanie portals wprowadziło inne procenty, kombinujecie w tym temacie jak tylko możecie, i takie są tego skutki.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 19-10-2017 10:06

Fajnie, że nazwaliście mnie spamerem, choć mnie nie znacie.

A tak w ogóle odnoszę wrażenie, że Hudabjuti i juliankot to ta sama osoba.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - agurka - 19-10-2017 12:25

Dla mnie to masakra jakaś. tydzień temu zapytałam epn czy wprowadzaja zmiany bo portals je ogłosił a oni mi na to że nie planuja zmian... Teraz juz na prawde nie bedzie opcji zarobienia bo wiekszosc linkow bedzie tak jak teraz nie wspierana przez portals wiec zarobimy na nich jakis 1%. Nikomu sie nie bedzie chcialo za takie pieniadze nic robic..


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - juliankot - 19-10-2017 13:04

(19-10-2017 12:25)agurka napisał(a):  Dla mnie to masakra jakaś. tydzień temu zapytałam epn czy wprowadzaja zmiany bo portals je ogłosił a oni mi na to że nie planuja zmian... Teraz juz na prawde nie bedzie opcji zarobienia bo wiekszosc linkow bedzie tak jak teraz nie wspierana przez portals wiec zarobimy na nich jakis 1%. Nikomu sie nie bedzie chcialo za takie pieniadze nic robic..
skonczylo sie dobre beka


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 19-10-2017 13:19

(19-10-2017 13:04)juliankot napisał(a):  
(19-10-2017 12:25)agurka napisał(a):  Dla mnie to masakra jakaś. tydzień temu zapytałam epn czy wprowadzaja zmiany bo portals je ogłosił a oni mi na to że nie planuja zmian... Teraz juz na prawde nie bedzie opcji zarobienia bo wiekszosc linkow bedzie tak jak teraz nie wspierana przez portals wiec zarobimy na nich jakis 1%. Nikomu sie nie bedzie chcialo za takie pieniadze nic robic..
skonczylo sie dobre beka

Dla Ciebie też, Panie Bartkowiak.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - LikeIt - 19-10-2017 13:19

A na Portals dalej jest 8%? Nie wydaje mi się Wink Przecież tam też stawkę ustalają skośni, a nie serwis. Więc za produkt możemy dostać 3% a nawet 50%. Wszystko zależy od sprzedawców.

Jeśli się mylę to mnie poprawcie.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 19-10-2017 13:21

(19-10-2017 13:19)LikeIt napisał(a):  A na Portals dalej jest 8%? Nie wydaje mi się Wink Przecież tam też stawkę ustalają skośni, a nie serwis. Więc za produkt możemy dostać 3% a nawet 50%. Wszystko zależy od sprzedawców.

Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

To po co podali tabelę z prowizjami?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - LikeIt - 19-10-2017 13:24

Jak ta tabela jest stara przecież.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 19-10-2017 13:35

No to powinni ją usunąć, skoro jest niby nieaktualna.