Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 17-10-2017 23:05

(17-10-2017 22:32)adik7276 napisał(a):  
(17-10-2017 20:05)muniamus napisał(a):  Nie wiem, ale zaczyna mnie to wkurzac. Chodźcie zrobimy jakiś nalot wspólny na nich ;P
Kiedyś już takie jaja były? Ktoś pamięta?

Kiedyś nie było takich problemów. Był stały procent i nie było ciągłych kombinacji, a jak ktoś był gigantem w tym temacie to miał dodatkowe procenty za osiągnięcie jakiegoś progu.
EPN raczej zdaje sobie sprawę z tego że to denerwuje użytkowników i działa to na niekorzyść platformy. Raczej nie mają na to wpływu, tylko aliexpress kombinuje.

W ostatnim czasie programy partnerskie i sama platforma aliexpress stała się bardzo popularna, a co za tym idzie łatwiej o prowizję dla promotorów. Wiadomo że każdy będzie grał pod siebie i nie zważając na to że aliexpress urosło w siłę i dzięki nam generuje ogromne obroty to i tak będą kombinowali dalej żeby zedrzeć jak najwięcej. Brakuje tutaj oporu, nie ma takiej mocy żeby się sprzeciwić, co zdecydują to będzie.

Nie wiem dlaczego ludzie lubią wszystko komplikować? Zamiast upraszczać, walą multum stawek prowizji i przez to strona szwankuje. Przecież ostatnio nie było tygodnia bez komunikatu, że są pewne problemy z linkami.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 18-10-2017 06:56

Mam nadzieję, że w końcu to się ustabilizuje.
Teraz to ja nie wiem o co chodziło z tymi stawkami... Ciągle zlicza mi wszystko za 6.7% i nie rozumiem co wczoraj było zmieniane.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - muniamus - 18-10-2017 07:08

Mi te tańsze złącza po 6% a droższe po 2.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 18-10-2017 07:20

Wczoraj pytałem jednego sprzedawcę z drogim towarem to mówi że całkowicie stara się unikać tego programu i oddawania procentów. Sęk w tym że EPN płaciło normalnie prawidłowy procent za jego produkty do tej pory od wielu miesięcy. To jest dopiero zagadka. Sprzedawca ustala stawkę procentową jaką daje lub decyduje że jej wcale nie daje, a mimo to prowizja za te zakupy wpadała. To jest dopiero zagadka na jakich zasadach to działa tak na prawdę.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 18-10-2017 11:58

Ja już nie wiem, raz liczy 6,7 raz inaczej


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - LikeIt - 18-10-2017 13:30

Na kanale VK epn niezła zadyma. Ruskie się wkurzyły Big Grin

To odpowiedź ze strony administracji:
[Obrazek: cllCdvTfSNSLDmZbB37faQ.png]


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 18-10-2017 16:13

Ja dostałem dziś ta sama wiadomość, mama nadzieję, że to szybko wyjaśnia. Ja się ruskim nie dziwię, mają chyba jedna z najlepszych sprzedaży, a oni swoich kroją jak chcą.

Dostałem w odpowiedzi odwołanie do obecnych stawek na epn, także gdyby ktoś pytał jakie teraz są to zajrzyjcie w link.

https://epn.bz/en/cabinet/#/offers/1

Dodatkowo oficjalna wiadomość od epn, że w przyszłym tygodniu zostaną podane warunki, które poda aliexpres.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 18-10-2017 16:33

Te stawki z linku to są stare stawki, ogólnie to robią sobie jaja że do przyszłego tygodnia mamy pracować nie wiedząc ile się zarobi.. Ogólnie z kasą teraz tragedia, z leadami też tragedia. Mam przeczucie że strasznie teraz namieszają z tymi levelami, bonusami, ustalaniem prowizji przez sprzedawców że dalej nie będziemy wiedzieć ile można zarobić


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 18-10-2017 17:05

No w obecnej chwili to ja mam w wiekszosci 6,7% a z niektórych mniej. Eh. Denerwują mnie tym, że nic nie wiemy o zmianach choć dzięki nam to wszystko jest..

Ktos używa Aliexpress portals i wie jak u nich wygląda z zaliczaniem lead?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 18-10-2017 18:41

Ja nie korzystam, ale z tego co wyczytałem na jednym zagranicznym forum to:

[Obrazek: 7Zl63Sa.jpg]

AliExpress stworzy 2 kategorie produktów:
1. affiliate products (3% - 10%) tak jak było po staremu
2. non affiliate products (0 - 5%)

Czyli tak jakby nie będą zmniejszać prowizji, a jedynie zwiększą dla niektórych produktów i sprzedawców którzy wcześniej nie brali udziału. Tylko pytanie jak to się będzie miało do epn które zliczało wszystkie leady bez wyjątku i kiedy statystyki będą działały jak powinny