Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 17-10-2017 06:21

U mnie jeszcze nie. Dopiero teraz napisałem do opiekuna bo wczoraj nie zwróciłem na to uwagi nawet. Ale na pewno naprawią jak ostatnim razem, trzeba tylko tego dopilnować.

A co do tych powyższych informacji, sprzedawcy już mogą ustawiać prowizje jaką dostanie osoba polecająca. Jakiś sprzedawca wysłał mi wiadomość ze screenem że ustawił prowizje 8% na jego produkty.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - muniamus - 17-10-2017 06:25

U mnie też nie. Nawet bieżących nie zlicza


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 17-10-2017 06:29

Dzisiaj widzę już zlicza 2.6%. Heart facepalm


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 17-10-2017 07:37

(17-10-2017 06:21)adik7276 napisał(a):  U mnie jeszcze nie. Dopiero teraz napisałem do opiekuna bo wczoraj nie zwróciłem na to uwagi nawet. Ale na pewno naprawią jak ostatnim razem, trzeba tylko tego dopilnować.

A co do tych powyższych informacji, sprzedawcy już mogą ustawiać prowizje jaką dostanie osoba polecająca. Jakiś sprzedawca wysłał mi wiadomość ze screenem że ustawił prowizje 8% na jego produkty.

Czyli co, od teraz jesteśmy zdani na łaskę sprzedawców? Brak prowizji w profilu wiele mówi, tylko szkoda, że nikt nas nie informuje co się dzieje.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 17-10-2017 07:41

Póki co brak informacji na EPN. Czekam na jakieś wieści od opiekuna. Można się domyślać że ta zmiana została już wprowadzona na Aliexpress Afillate. Tak czy inaczej kolejna kiepska zmiana. Z jednej strony bdzie można negocjować sobie prowizje ze sprzedawcami, ale sprzedawca tym samym podniesie cenę (co już widzę po jednym sklepie) i nic na tym nie straci, a wręcz zyska. Koniec końcem najwięcej stracimy my, a aliexpress i sprzedawcy bez większych problemów zarobią dodatkowe procenty.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 17-10-2017 07:49

Jestem ciekaw jak to wyjaśnia. Smile Prowizja tylko ustalana od sprzedawców ? Jeśli tak będzie to masakra.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 17-10-2017 07:49

Tak teraz podpytałem na szybko jednego sprzedawce. Napisał że może ustawić prowizje nawet 1%.

Też nie można brać tego za pewnik póki nie zobaczymy oficjalnej informacji. Póki co sprzedawca napisał że może ustawić od 1- 8%.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 17-10-2017 08:00

Mam nadzieję, że jedzie nadal stała prowizja bo jeśli nie to Chińczycy ustawia nam najniższe. Big Grin


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 17-10-2017 08:07

Czyli żegnaj Epn.bz, witaj Aliexpress portals.

Na razie jedyną nową informacją jest podwyższenie prowizji u jakiegoś sprzedawcy do 31 października... lol. Są ważniejsze sprawy, panie i panowie od EPN.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 17-10-2017 08:20

To mnie najbardziej denerwuje. Terminy typu "'do końca września" " do końca października" i nie wiesz jakiej absurdalnej informacji spodziewać się w przyszłym miesiącu.

Jedno jest pewne, skoro dalej kombinują z prowizją to zyski się nie zmniejszyły. Wszystko zrobią żeby utrzymać się na tej granicy największego zysku. Jak najmniej dać, jak najwięcej zarobić.