Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 15-10-2017 10:11

Czy Wy też macie taki problem, że Facebook usuwa wszystkie posty i uznaje je za spam? Normalnie dodać nic nie idzie..


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 15-10-2017 11:30

(15-10-2017 10:11)Thinker napisał(a):  Czy Wy też macie taki problem, że Facebook usuwa wszystkie posty i uznaje je za spam? Normalnie dodać nic nie idzie..

Ja miałem taki problem, kiedy chciałem opublikować post na grupie, gdzie administrator zatwierdza posty. Wystarczyło skopiować i wkleić zdjęcie z jakiegoś feedbacka i post nie znikał.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 15-10-2017 20:28

U mnie niestety to nie działa. Nie wiem co jest. Kiedyś to jeszcze dałem radę to ominąć, ale teraz to się na mnie uwzięli. Angry


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 16-10-2017 19:09

Słuchanie. Mam zakup, ale nie mam od tego prowizji. Miał ktoś tak? przyznają prowizje potem czy jak?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - BATOREX - 16-10-2017 19:23

(16-10-2017 19:09)Thinker napisał(a):  Słuchanie. Mam zakup, ale nie mam od tego prowizji. Miał ktoś tak? przyznają prowizje potem czy jak?

Chyba jakiś błąd bo też tak mam na kilku...


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - muniamus - 16-10-2017 19:32

ja tez. Sad


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 16-10-2017 20:08

RolleyesRolleyesRolleyesRolleyes
a ja się dziwie co tak małło dziś $$, a wszedłem w statystyki szczegółowe i faktycznie zakupów sporo ale bez prowizji Big Grin


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 16-10-2017 20:13

Co oni dziś robią. W ogóle prowizja szaleje Big Grin Niech mi to szybko poprawiają.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 16-10-2017 20:15

Ważne że turnover zlicza to sobie można policzyć ile będzie Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 16-10-2017 20:22

Wiadomo ;p