Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - dydek1 - 05-10-2017 13:54

Do kogo mam sie zgłosic kto za ref pokieruje mnie jak zaczac z allie ta przygode?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 05-10-2017 15:18

(05-10-2017 13:51)stx92 napisał(a):  
(05-10-2017 07:33)Thinker napisał(a):  W jaki sposób rozliczanie się z zarobków ? Smile Muszę się rozliczyć a nie wiem w sumie jak najlepiej

też bym się chętnie na przyszłość dowiedział
Pewnie jak będziemy regularnie wypłacać pieniądze to będzie trzeba założyć działalność gospodarczą.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - WujRock - 05-10-2017 15:40

Wlasnie mnie ciekawi czy na taki program można ogarnąć jakiś ryczałt na DG, wie ktoś? Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 05-10-2017 17:57

Programy partnerskie i ryczałt raczej ciężko, ale jak komuś się uda to chapeau bas Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bimber14 - 06-10-2017 15:07

Ktoś się może orientuje czy kupując przez epn cashback doda saldo do epn affilate?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - xela94 - 06-10-2017 18:37

Chciałbym zacząć przygodę z epn.bz Jerk
Swojego czasu sporo osób próbowało sił w tym programie.
Zastanawiam się czy temat nie jest już spalony, a no i czy nie mają problemów z wypłatami. Huh


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Adam885 - 08-10-2017 00:03

Hej!
Jak jest z legalnością linkowania podróbek znanych marek i braniu od tego prowizji?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 09-10-2017 06:50

Ty ich nie sprzedajesz, więc wydaje mi się, że nic Ci nie grozi za to.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szypkiwonsz - 10-10-2017 16:51

Promując produkty, które są repliką również trzeba się czuć, że jest to karalne bo zachęcasz to zakupu takich produktów Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - LikeIt - 10-10-2017 20:44

Czyli wszystkie cygany namawiające do kupna "markowych" noży ceramicznych czy perfum na targach powinni pójść do paki? Jerk2