Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 26-09-2017 09:45

Większość na PP wysyła. Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 26-09-2017 13:49

A skąd wiesz? Lol


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 26-09-2017 14:03

Bo co chwilę widzę że każdy pisze że na PP.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - dwa345 - 26-09-2017 14:17

Z epn na epayments z tego na kartę usd, już w epn nie promuję tylko czekam aż cała kasa stamtąd spłynie.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Pallado - 26-09-2017 14:38

Na PP chyba wielka prowizja jest tak?Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 26-09-2017 19:31

7% masz od całości. Fakt jest taki, że i tak jest to niewiele choć zawsze za dużo. Undecided


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 26-09-2017 19:48

Jak dla mnie to za dużo Sad Są tańsze sposoby Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - WujRock - 26-09-2017 20:35

A ktoś kto ma większe zarobki i bardziej stabilne niż 5$ ze spamu na grupkach FB testował admitad? Bo o wiele lepiej mają z wypłatami a promowałem u nich jedynie tomtop więc nie wiem co do Ali


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 26-09-2017 21:44

Jedyne co przekonuje mnie do Admitad to te wypłaty. Spróbuj u nich przez miesiąc to sam będziesz miał odpowiedź bo tak to ciężko wróżyć z fusów.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 27-09-2017 09:47

A mnie w Admitad nic póki co nie przekonuje. Z leadami walą w ch*ja jak byk. Nie chodzi mi o program aliexpress tylko o inny z cookie na 30 dni, a leady wyparowują magicznie mimo że ciasteczko powinno działać.

Poza tym historia pokazuje że mieli swoje za uszami. Gdzieś nawet był temat na forum dotyczący blokad kont. To już bezczelność zablokować komuś konto razem z pieniędzmi.