Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 24-09-2017 10:32

Epn również odrzuca leady ale to w znikomych ilościach. Ostatnio dość spory mi przepadł.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 24-09-2017 15:25

U Was też tak słabo dzisiaj? Mam tyle wejść co normalnie miałbym 5x więcej $$ a dzisiaj straszna lipa, nigdy tak nie miałem jeszcze


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 24-09-2017 16:14

Dziś u mnie totalne dno. Wczoraj to samo. Nie wiem co jest :c


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 24-09-2017 16:17

Wczoraj u mnie ładnie, ale dzisiaj tragedia. W takim razie albo coś ucinają lub problemy mają, albo po prostu bieda i nie kupują Undecided


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 24-09-2017 18:20

U mnie to chyba bieda. Big Grin


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 25-09-2017 16:05

Ostatnie dni to jest masakra. Dniówka 2$. Nie wiem co się stało z tymi ludzmi Sad


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - LikeIt - 25-09-2017 18:31

Może zamiast ryczeć warto wziąć się za robotę? Undecided


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 25-09-2017 20:36

Kupują normalnie. Nie ma reguły jaki dzień, czasami może być nieco mniej, ale nigdy nie będzie tak że ludzie przestaną nagle kupować.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 25-09-2017 21:42

Serio myślisz że nic z tym nie robię? Co chwilę zmieniam godziny i produkty i nadal zero efektu. Nawet wyświetlenia spadły, nie wiem czy chomikuja pieniądze na święta czy co.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Pallado - 26-09-2017 09:10

Pytanko, przez co najlepiej wypłacić hajsy z epn ( najmniejsze prowizje)? Wire czy Paypal? Z góry dzięki Wink