Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc Wp ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Pomoc Wp ! (/Temat-Pomoc-Wp-131339)



Pomoc Wp ! - BuLa1100 - 03-04-2016 17:36

Witam
Jestem w trakcie tworzenia strony pod firmę organizacji imprez

Nie chce żeby była to reklama więc jeżeli admin to uzna w ten sposób proszę o zablokowanie linku, niżeli od razu o warny !

LINK : ROZWIAZANE

PROBLEM :
W menu edycji nie mam możliwości zdalnej edycji "wtyczki" czy jak to nazwać zamieszczonych 3 "zdjęc"
  • My Wedding Ring
  • Me Wedding Trip
  • My Wedding Party

Nie chce tego usuwać zupełnie , potrzebuje jednak zmienić zdjęcia, opis i przekierowanie do strony !

Nie wiem nawet który to plik żeby to wyedytować ręcznie , pomożecie ! ?
REPUT +


RE: Pomoc Wp ! - Gremquen - 03-04-2016 17:38

W adminie jak nie masz nigdzie ustawień szablonu w zakładce Wygląd to wchodzisz ręcznie:
Wygląd > Edytor i po prawej masz pliki twojego szablonu. Kliknij np. index.php, potem ctrl+f i wpisz np. My Wedding Ring

Jeśli ci go znajdzie w danym pliku, to już wiesz gdzie co zmieniać Wink


RE: Pomoc Wp ! - BuLa1100 - 03-04-2016 17:42

(03-04-2016 17:38)Gremquen napisał(a):  W adminie jak nie masz nigdzie ustawień szablonu w zakładce Wygląd to wchodzisz ręcznie:
Wygląd > Edytor i po prawej masz pliki twojego szablonu. Kliknij np. index.php, potem ctrl+f i wpisz np. My Wedding Ring

Jeśli ci go znajdzie w danym pliku, to już wiesz gdzie co zmieniać Wink

Problem jest własnie w tym ze nie moge tego odnalezc :/


RE: Pomoc Wp ! - Gremquen - 03-04-2016 17:42

Podeślij mi na pw dane do admina, to spróbuję ci pomóc


RE: Pomoc Wp ! - daniel42na - 03-04-2016 17:49

Sprawdź w Theme options -> Homepage


RE: Pomoc Wp ! - BuLa1100 - 03-04-2016 18:01

Do zamkniecia
Dzieki za pomoc