Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IQoption i binary.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: IQoption i binary.com (/Temat-IQoption-i-binary-com-131284)



IQoption i binary.com - Aleksis - 02-04-2016 12:57

Witam.
Który z serwisów polecacie na początek: Iqoption czy binary.com?
I czy w którymś z nich muszę się rozliczać dodatkowo (oprócz PIT-ów w Polsce)?


RE: IQoption i binary.com - damianlxlx5 - 02-04-2016 13:28

Wiesz co ja korzystam z IQOption platforma demo i jestem dość zadowolony. Z tego co można wyczytać w internecie Binary.com reprezentuje branżę hazardową tzn. posiada w swojej ofercie dodatki, które podlegają pod czysty hazard. Zarejestrowana jest też w jakimś dziwnym ( mało znanym państwie) i nie posiada odpowiednich regulacji takich jak CySec. Nie wiem jak z wypłatami u nich, ale ponoć występuje jakaś niejasna sytuacja rozliczania zysków.

Plusem dla nich jednak jest na pewno to że mają wiele rodzajów akcji do grania, a także możliwość wpłat i wypłat przez wiele procesorów płatniczych.


RE: IQoption i binary.com - $$[BiznesMan]$$ - 02-04-2016 14:54

Raczej wybierz IQOption z dwojga złego on jest lepszy. Obydwaj brokerzy święci raczej nie są a na korzyść IQ przemawia jego przyzwoita autorska platforma oraz regulacja przez CySec. Co do rozliczania się z zarabiania u zagranicznych brokerów to raczej oni od ciebie tego nie będą wymagać także nie masz co się tym martwić. Puki nie zaczniesz z tego zarabiać regularnie jakichś większych pieniędzy to raczej nie zaprzątaj sobie tym głowy.


RE: IQoption i binary.com - seway - 06-04-2016 19:28

Ja polecam IQOption.
Mogę się pochwalić:

Rozpoczęcie inwestycji: 4.04.2016r 75$
3 dzień inwestowania (6.04.2016r) 222.70$ Bonus obrócony Huh

Fajnie,że u nich inwestycja jest od 1$ i depo od 10$ Smile Chwała im za to.

Czas poświęcony: 18h z przerwami.


RE: IQoption i binary.com - MaLiN - 06-04-2016 20:49

@[seway] Gratki, wszystko na opcjach sekundowych? Tongue


RE: IQoption i binary.com - Pan Inwestor - 06-04-2016 22:40

IQ wg mnie zdecydowanie lepszy z tych dwóch. Ciekawe, czy dalej tam pracuje słynny Pan K. w supporcie Big Grin


RE: IQoption i binary.com - seway - 07-04-2016 18:39

(06-04-2016 20:49)MLN napisał(a):  @[seway] Gratki, wszystko na opcjach sekundowych? Tongue

Zazwyczaj na sekundowych oprócz opcji 60s.
Jak mam więcej czasu to gram na 10-30 min ale to 15% wszystkich postawionych opcji.

Stan konta 7.04.2016r 245.33$ (kolejne +20$ do przodu)