Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
konto dla sudentki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: konto dla sudentki (/Temat-konto-dla-sudentki-131265)



konto dla sudentki - kobol5 - 01-04-2016 23:35

siemano
szukam konta i banki dla dziewczyny, w którym wszystkie podstawowe funkcję będą za darmo, mam tu na myśli przelewy, obsługę rachunku itp. Fajnie byłoby się załapać dodatkowo na jakąś promocję w której można by zarobić hajs. Proszę o propozycje takiego konta, rejestracja będzie z reffa. Podkreślam że zależy mi komforcie obsługi konta, dodatek w postaci ewentualnych bonusów schodzi na drugi plan.
Pozdrawiam Jakub


RE: konto dla sudentki - Lontek - 01-04-2016 23:54

Sam mam t-mobile usługi bankowe i sobie chwalę.
Intuicyjne menu, 10 przelewów ekspresowych co miesiąc za darmo. Jedynym minusem jest fakt, że trzeba wydać 200zł miesięcznie by nie płacić za kartę.
Ale jest teraz promocja, że zwracają 5% za płatności kartą do 500zł miesięcznie, więc na czysto miesięcznie 25zł można dostać.
Reflink : http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=5de33391d6667633eebae473eb41cc1c


RE: konto dla sudentki - Siwy2606 - 02-04-2016 05:29

Sprawdź w mojej Sygnaturze Smile 120 zł w łatwy sposób, a do tego bezwarunkowo całkowicie darmowe konto z całkiem przyjemnym serwisem internetowym i aplikacją mobilną.


RE: konto dla sudentki - Madroxx - 02-04-2016 07:41

Zobacz tu LINK


RE: konto dla sudentki - nitram - 02-04-2016 09:07

U mnie tez mozesz sprawdzic w sygnaturze link. Osobiście polecam bzwbk konto 4% godne polecenia z bonusem 120 zł opłaty za karte, wypłaty z bankomatów, utrzymanie konta, przelewy to zero złotych do 2017 roku.


RE: konto dla sudentki - lukasz.t - 16-04-2016 17:09

Z mojej sygnatury trafisz na opis jak można zarobić 100zł za założenie darmowego konta w Banku Millennium - może to Cię zainteresuje Smile