Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
adsense a strona z hackami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: adsense a strona z hackami (/Temat-adsense-a-strona-z-hackami-131139)



adsense a strona z hackami - krojek - 30-03-2016 14:22

Witam, zapisałem sie do google adsense ze stroną o hackach i taka strona została zaakceptowana a w regulaminie pisze ze takie strony są zabronione.
Skoro została zaakceptowana to znaczy ze mogę na niej zarabiać? czy raczej szukać kogoś innego[/align]


RE: adsense a strona z hackami - PanCaro - 06-04-2016 00:01

A strona ma ruch i dużo treści? Jeśli tak to teoretycznie jest zaakceptowana ale praktycznie nie możesz zarabiać... szkoda marnować konta na bana. W przyszłości możesz np. stworzyć legalną stronę i wtedy zarabiać na adsense.


RE: adsense a strona z hackami - Damian007 - 20-10-2016 13:50

Mi się wydaje że za takie coś oni banują


RE: adsense a strona z hackami - piotrgk4 - 20-10-2016 14:08

Jest to wyraźnie zakazane w regulaminie więc odradzam Smile