Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jaki serwis CPM oraz alternatywa dla adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: jaki serwis CPM oraz alternatywa dla adsense (/Temat-jaki-serwis-CPM-oraz-alternatywa-dla-adsense-131129)



jaki serwis CPM oraz alternatywa dla adsense - krojek - 30-03-2016 10:37

Witam, jaki jest najlepszy serwis który płaci za wyświetlenia reklam na naszej stronie?

Oraz chciałbym zapytać czy jest jakaś dobra alternatywa dla adsense?
Ponieważ w adsense zaakceptowali moją stronę www ale później w regulaminie przeczytałem ze nie akceptują takich stron.

z góry dzięki.


RE: jaki serwis CPM oraz alternatywa dla adsense - jamroczik - 30-03-2016 13:18

7display był polecany - z tym że u mnie wypłąta za grudzien dotarla w tym miesiacu dopiero, wiec nie wiem czy to norma u nich.


RE: jaki serwis CPM oraz alternatywa dla adsense - bartheez - 30-03-2016 14:10

U mnie też doszła z opóźnieniem ale kontakt z supportem jest bardzo dobry.


RE: jaki serwis CPM oraz alternatywa dla adsense - krojek - 30-03-2016 15:23

(30-03-2016 13:18)jamroczik napisał(a):  7display był polecany - z tym że u mnie wypłąta za grudzien dotarla w tym miesiacu dopiero, wiec nie wiem czy to norma u nich.

Dobrze płaci? I płaci za wyświetlenia czy za kliki ?


RE: jaki serwis CPM oraz alternatywa dla adsense - jamroczik - 30-03-2016 15:35

CPM ale kliki też zliczał - kwestia doboru jednostki.