Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FutureAdPro - Revshare 120% - Refback 100%! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: FutureAdPro - Revshare 120% - Refback 100%! (/Temat-FutureAdPro-Revshare-120-Refback-100-131097)



FutureAdPro - Revshare 120% - Refback 100%! - znanonim - 29-03-2016 13:23

Witam!

Czym jest FutureAdPro?
FutureAdPro to revshare oferujący 120% zarobku z każdego AdPacka. Koszt jednego AdPacka to 50$, zatem wypracowuje on dla nas 60$.
Więcej na temat programu można znaleźć tutaj: FutureAdPro - info

Co ode mnie?
Każdej osobie, która zarejestruje się w programie z mojego linku polecającego oferuję zwrot !100%! zarobków uzyskanych przeze mnie z tytułu jej zakupów. A mianowicie - kupujesz paczkę za 50$, ja od razu otrzymuję 1,5$, a następnie oddaję Ci te 1,5$. Wychodzi na to, że płacisz za paczkę tylko 48,5$, a zarabiasz 60$, czyli 124% zamiast 120%.
W skrócie - Refback 100%

Refback zobowiązuję się wypłacać do 10. dnia miesiąca następującego bezpośrednio po miesiącu, w którym zakupiono adpacki.
Zatem jeśli kupisz 10 AdPacków w Kwietniu, 15$ ode mnie wpłynie do Ciebie między 1. a 10. Maja!

Wypłata - co i jak?

Możliwe jest przesłanie gotówki przeze mnie zarówno w dolarach amerykańskich (USD), jak i w PLN. To Ty wybierasz co Ci bardziej odpowiada (nie pokrywam prowizji pobieranych z uwagi na zamianę walut). Jeżeli byłbyś zainteresowany wypłatą w złotówkach - wypłata nastąpi po kursie obowiązującym w dzień wypłaty na portalu cinkciarz.pl (mogę dorzucić screena z kursami) oraz pomniejszona o koszty opłat.
Dostępne formy wypłaty:
  • PayPal
  • Skrill
  • PaySafeCard
  • Przelew na konto bankowe

Zarejestruj się z mojego linku już dzisiaj! : Reflink

Po rejestracji napisz do mnie tutaj PW, a dogadamy resztę szczegółów.
Pozdrawiam!


RE: FutureAdPro - Revshare 120% - Refback 100%! - znanonim - 11-04-2016 21:48

Takie pieniądze zarabia się w FutureNet Wink
[Obrazek: fae9026b12d23dfa.png]
A to dopiero początek, minęły dopiero 3 dni od startu...
Nie strać swojej szansy Wink


FutureAdPro - Revshare 120% - Refback 100%! - yazir - 23-07-2016 09:04

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.