Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieracie, czy może wydajecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zbieracie, czy może wydajecie? (/Temat-Zbieracie-czy-moze-wydajecie-131029)

Strony: 1 2 3


Zbieracie, czy może wydajecie? - Vister81 - 27-03-2016 20:31

Cześć Smile
Naszła mnie ostatnio taka rozkmina. Sam zbieram wręcz 90% zdobytych w jakikolwiek sposób pieniędzy, a tak na "czarną godzinę" lub jakiś nieprzewidziany wydatek.
Co Wy robicie ze swoimi cebulionami? Przepijacie, żyjecie w luksusie, żrecie ciperki, czy zabieracie swoje damy do najbardziej wykwintnych restauracji? Ogólnie jak bardziej widzi Wam się życie z pieniądzem. Czy jako środek na aktualne wydatki (nie pytam tutaj osób, które utrzymują siebie i swoją rodzinę lub zarabiają w internecie "na pełen etat"), czy też tak jak u mnie fundusz na gorszy czas?

No i cześć.


RE: Zbieracie, czy może wydajecie? - aero2 - 27-03-2016 20:42

Wydaje, aby przeżyć i coś sobie kupić pożytecznego, nie szaleje, bo nie jestem milionerem.Wink


RE: Zbieracie, czy może wydajecie? - Bordo - 27-03-2016 20:47

Za część robię opłaty, a pozostałe odkładam Smile


RE: Zbieracie, czy może wydajecie? - zjadamkredki - 27-03-2016 20:49

Wydaję, chyba, że mam jakiś konkretny cel to wtedy zbieram, ale ogólnie każde zarobione pieniądze przez neta wydaje od razu Smile


RE: Zbieracie, czy może wydajecie? - MilanFan - 27-03-2016 20:50

Większość odkładam, by już wkrótce spełnić marzenie. Smile


RE: Zbieracie, czy może wydajecie? - Gremquen - 27-03-2016 23:30

Ja zarobione pieniądze zbieram i wydaję je na opłaty, paliwo itp., ale też np. na lepsze telefony, bajery do samochodu itp. Wolę je wydać tak, niż np. na alkohol co weekend gdzie potrafi ulecieć nawet parę stówek Wink Chociaż nie mówię, że w ogólę się nie bawię Wink


No i na swoje wymarzone autko zbieram Wink


RE: Zbieracie, czy może wydajecie? - sheko12 - 27-03-2016 23:38

Odkładam na mieszkanko, planuje wynająć w większym mieście, za część pieniędzy spełniam swoje podstawowe potrzeby, opłacam poszczególne rachunki, wspomagam rodzinę, inwestuje w siebie Wink


RE: Zbieracie, czy może wydajecie? - headhunterz - 29-03-2016 23:55

Zdecydowanie odkladanie

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka


RE: Zbieracie, czy może wydajecie? - Mokos - 30-03-2016 00:51

Na samochód Smile


RE: Zbieracie, czy może wydajecie? - Captain - 30-03-2016 15:28

Najlepiej chyba zachować równowagę i część odkładać, a część wydawać.