Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS (/Temat-Ostatnia-proba-zarabiania-przez-internet-Czyli-SEO-SUB-SMS-130962)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - Miedziany - 29-03-2016 16:59

Powodzenia Big Grin Przynajmniej podszkolisz się z pozycjonowania Big Grin Jaka tematyka stron zdradzisz? ;d


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - paweuq - 29-03-2016 17:12

Tematyki stron różne Big Grin Robię to czego ludzie potrzebują! Big Grin


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - paweuq - 03-04-2016 17:37

Witam

Czas na aktualizacje!

Ostatnio dziwię skad we mnie tyle motywacji do pracy? Może wizja pracy na etacie mnie do tego stopnia mnie zmotywowała? Cóż trzeba cisnąć xD Cele wykonałem prawie w 100% ale niestety nie mogłem zacząć pozycjonować bo nie miałem dostępu do narzędzi. A w zamian tego ukoczyłem strone #3. Pozycjonować zacznę w tym tygodniu ale jeszcze się zobaczy!

Straszenie fajna zabawa z tymi stronami! Lecz muszę się spręzyć bo ile można te strony ostatnio te 2 robiłem tydzień a to jest długo i wiem że mogłem zrobić to o wiele szybciej! Moglem ale cel za niski postawilem sobie! Dlatego na ten tydzień cel o wiele ambitniejszy sobie postawie! Tym bardziej ze w tym tygodniu mam na druga zmianę pokerface Ku*wa jak ja nienawidze systemu zmianowego! Ale przynajmiej nie bede zmęczony bo w strony poswiecam sie w 100%. Bo w pracy staram się robić wszystko aby nie pracować beka

CELE NA TEN TYDZIEŃ:
Zrobić pozostałe 4 strony z niszami!







RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - paweuq - 12-04-2016 19:31

No i czas na kolejną aktualizację Smile

W poprzednim tygodniu nie miałem aż tyle czasu aby wykonać wszystkie strony! Jak narazie jest 4 strony zrobione w 100% oraz je pozycjonuje Smile W tym tygodniu chce już skonczyć i skupić sie na pozycjonowaniu.
Kolejne nisze wpadają do głowy, ale nie wiem czy nie za dużo bedzie te 7 stron.Jeśli nie może zaokrągle je do 10.

Wpadłem na drugi dość ciekawy pomysł. Który równiez mam zamiar rozwijać! Projekt długofalowy wiec na efekty trzeba też bedzie poczekać.


A to moje wyniki projektu zupełnie hobbybistycznego. Frazy do 500 tys wyników

[Obrazek: ydck7tcgm0fp_t.jpg]


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - Klin - 13-04-2016 15:01

Obserwuje dziennik cały czas
Powodzenia życzę Wink


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - paweuq - 18-04-2016 08:44

Witam

Czas na aktualizację Smile

Strony skończone aczkolwiek do jednej nie jestem przekonany, muszę ją poprawić i jedną odrzuciłem stronę bo nisza według mnie była szukana na siłę. Czyli pozostało 6 stron Smile Jak już te ogarnę dostawię do 10, bo pomysły są.

Ma parę wolnych domen + dokupię kilka i postawię swoje zaplecze blogowe do linkowania stron głównych.

Wczoraj również popracowałem trochę nad zapleczem pod drugi projekt. Ale ostatnio jestem pracowity Smile

Cele na ten tydzień:
- Postawić zaplecze na dostepnych domenach.
- Zrobić listę mocnych i zadbanych katalogów.






RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - paweuq - 25-04-2016 17:01

Witam

Strony ukończone, nawet jestem z nich zadowolony Smile biorąc pod uwagę tylko to, że je edytowałem oraz lekko przerabiałem. Strony wszystkie zaindeksowane Smile. Zaplecze w postaci blogów gotowe.

Teraz tylko pozycjonowanie. W tym tygodniu skoncentruję się na samych mocnych i zadbanych katalogach Smile.

Cel na ten tydzień:
Codziennie dodawać po jednym wpisie do katalogów każdą stronę.

W poprzednim tygodniu mój trailer filmu wybił się na pierwsza pozycje Big Grin Po ponad 3 miesiącach! Juz zapomniałem o nich(wrzuciłem ich dużo). I w poprzednim tygodniu wpadło 2 leady! Huh

Trochę się wypaliłem jeśli chodzi o motywacje do działania xD Ale motywuję się takim osobami jak te Smile Tyle lat tworzą, wydają na to pieniądze spędzają tyle czasu nad kartką a nic jak narazie w zamian nie biorą Smile Tak wiem to pasja, ale marazm się nie raz w ich życiu pojawiał.





RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - paweuq - 29-04-2016 20:15

Witam

Wreszcie weekend! Radość "przeciętnego Kowalskiego" mnie to bardziej smuci niż cieszy.Ale robię co w mojej mocy aby to zmienić i to zmienię!

Moje strony osiągają pierwsze jakieś pozycje zazwyczaj 9-4 strona wyników Google. Dobrze jest, teraz tylko iść za ciosem!

Hmm... Cele jakieś tam są... Ale brak celów finansowych, przecież robię to aby zarabiać hajs Smile Dlatego dziś wyznaczam sobie cel. Do końca 2016 roku, chce mieć na koncie 15 000 PLN. Nie ważne czy to zarobione przez internet, prace fizyczną, handel czy cokolwiek innego, ma być hajs!

Po co mi 15k? Chce otworzyć coś swojego, zawsze marzyłem o sklepie internetowy Smile Tzn zawsze, odkąd mam internet Tongue

CEL 105,3/15 000 PLN


Pozdrawiam






RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - AlmostDivine - 29-04-2016 20:23

Zycze powodzenia!


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - mahuzz - 29-04-2016 20:34

hoho, ambitny cel. trzymam kciuki mocno jak mogę!