Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rzucenie Liceum? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Rzucenie Liceum? (/Temat-Rzucenie-Liceum-130916)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Rzucenie Liceum? - dawids7627 - 05-06-2017 20:38

(27-05-2017 20:59)sheko12 napisał(a):  @[dawids7627] zajęcia wyglądają tak samo jak w normalnej szkole średniej, jest ten sam, z tym, że skrócony program nauczania, też są sprawdziany, ale nie ma kartkówek, pojawiają się prace domowe, prace kontrolne, pracę do omówienia, pytania, podchodzenie do tablicy. Reszta tak jak pisałem, przychodzą rożni ludzie, czasami 40+, ale i czasami 18+, w szkole średniej, tej po gimnazjum klasa zazwyczaj jest pełna i ta sama średnia wieku, w zaocznej jest zupełnie odwrotnie.
Natomiast wieczorowo nie chodziłem, ale zaocznie tak, w weekendy są zajęcia przeważnie co dwa tygodnie, wieczorowo nie wiem, czy to tyczy się każdego tygodnia, czy też co dwa, trudno powiedzieć, natomiast jak masz ciągle wolne wieczory, to spoko, jeśli nie, to weekendowo.

Dzięki za odpowiedź za rok będę musiał iść do którejś z tych szkół więc trzeba się zastanawiać już


RE: Rzucenie Liceum? - charizard123 - 18-12-2017 13:57

Jak ktoś nie planuej studiów to liceum jest w ogóle kiepskim wyborem, wychodzisz z niego z niczym, bez zawodu. Co innego technika, zawodówki, po nich już umiesz coś robić .


RE: Rzucenie Liceum? - Poszukajacy - 18-12-2017 19:41

Teoretycznie możesz rzucić liceum. Praktycznie raczej też Big Grin ale jeżeli chcesz rzucić szkołę żeby iść do szkoły to gościu... nie widzę w tym logiki. Zrozumiałbym jak byś rzucał liceum dla sportu, własnego pomysłu na firmę lub chociaż podróżowania dookoła świata. Nawet pomysł wyjechania na karaiby i bycia tam barmanem jest lepszy niż rzucenie liceum i szukanie kierunku studiów, który pozwolą Ci studiować bez matury.


RE: Rzucenie Liceum? - mojnick69 - 13-12-2018 23:38

Rzucić liceum, żeby iść na studia. xD


RE: Rzucenie Liceum? - matiii333 - 14-04-2019 11:27

To fakt, liceum niczego nie uczy. Ale z kolei to droga do studiów, wiec moim zdaniem nie warto rzucac.


RE: Rzucenie Liceum? - MickeyHuntr - 18-06-2019 16:00

Lil update: kto kolwiek wyśmiewał mnie, że nie pójdę na studia informuje że właśnie skończyłem pierwszy rok Smile So suck it


RE: Rzucenie Liceum? - Kiljan - 18-06-2019 17:26

(18-06-2019 16:00)MickeyHuntr napisał(a):  Lil update: kto kolwiek wyśmiewał mnie, że nie pójdę na studia informuje że właśnie skończyłem pierwszy rok Smile So suck it

Hmmm czyli przez 3 lata skończyłeś pierwszy rok?


RE: Rzucenie Liceum? - PremAccHack - 18-06-2019 18:08

Dobry informator jesteś, a mature masz? Czy studia robisz bez? xD


RE: Rzucenie Liceum? - Muraszczyk - 18-06-2019 18:46

(18-06-2019 16:00)MickeyHuntr napisał(a):  Lil update: kto kolwiek wyśmiewał mnie, że nie pójdę na studia informuje że właśnie skończyłem pierwszy rok Smile So suck it

Kurde!!

Codziennie o tym gadałem ze znajomymi... "Pójdzie, nie pójdzie...", nawet obstawialiśmy i ja byłem tym złym który postawił grube $$$ że nie dasz rady... A tu proszę... Straaasznie mi dopiekłeś udowadniając swoją wartość. Nawet nie mam pojęcia jak się pozbieram Sad


A tak serio... Albo robisz to dla siebie i wtedy szacuneczek albo mocno się zgubiłeś i starasz się na siłę coś udowodnić zataczając błędne koła. Liczę na to pierwsze choć to chyba złudne patrząc na formę wypowiedzi.

* Nie czytałem tematu w całości


RE: Rzucenie Liceum? - MickeyHuntr - 19-06-2019 18:05

[Obrazek: tenor.gif?itemid=8850963]

(18-06-2019 17:26)Kiljan napisał(a):  
(18-06-2019 16:00)MickeyHuntr napisał(a):  Lil update: kto kolwiek wyśmiewał mnie, że nie pójdę na studia informuje że właśnie skończyłem pierwszy rok Smile So suck it

Hmmm czyli przez 3 lata skończyłeś pierwszy rok?
Zabawne, słyszałeś o czymś takim jak gap year?