Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rzucenie Liceum? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Rzucenie Liceum? (/Temat-Rzucenie-Liceum-130916)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Rzucenie Liceum? - Devil877 - 27-03-2016 21:17

Rzucając szkołę popełniasz ogromny błąd , nie odczujesz tego od razu... dopiero po jakimś czasie ... wiem o tym sam po sobie... w sumie to popełniłem jeszcze jeden błąd... ale to nie temat do zwierzeń. Chodzisz to chodź , łap te 2 , 3 jak nie chce Ci się uczyć na więcej... . Gdy rzucisz czeka Cię łopata w naszym kraju za 8 zł/h lub z dużym szczęściem znajdziesz pracę za granicą...


RE: Rzucenie Liceum? - Meloman - 28-03-2016 09:25

Do nauki leniu, do nauki!
Wybacz, ale na lenistwo nie ma usprawiedliwienia. Rzucenie szkoły ma tylko i wyłącznie sens wtedy kiedy masz pomysł na życie, masz głowę pełną perspektyw, biznesów.
Jeżeli nie masz głowy pełnej pomysłów - chodzisz grzecznie do szkoły, kończysz studia i modlisz się o dobrą pracę.


RE: Rzucenie Liceum? - sheko12 - 28-03-2016 11:26

Generalnie głowa pełna pomysłów, a szkoła i etat to dwie inne sprawy. Aczkolwiek nawet, jeżeli ktoś ma dużo pomysłów, łeb na karku, wie czego chce od życia, ma pomysł na wspaniały biznes, to wcale tego kogoś nie przekreśla ze zrobienia sobie średniego, matury czy licencjatu, gdyż w życiu są różne sytuacje, i jeżeli np cały opracowany system padnie (bo tak bywa) człowiek ma gwarantowany papier, który w razie wypadku ratuje go na bezpiecznym etacie, przynajmniej na czas określony.

Ścieżka kariery dzieli się na dwa etapy, szkoła+studia=bezpieczna praca, lub biznes+ciężka praca=wolność.

Zawsze mieć jednak ten papier, schować go i niech leży Wink


RE: Rzucenie Liceum? - lucass9600 - 12-04-2016 21:36

liceum rzucać bezsensu...zdaj maturę i ewentualnie zrób sobie rok przerwy to chyba najlepsze wyjście Smile
jeśli myślisz ,że na ambitniejszym kierunku poradzisz sobie bez wiedzy z liceum, to szybko zejdziesz na ziemię Smile


RE: Rzucenie Liceum? - Nomi - 30-03-2017 19:23

rzucac poprostu sie zmus i zmien na inna


RE: Rzucenie Liceum? - Rak - 10-05-2017 20:46

Rzucenie liceum z tak błahego powodu byłoby najgłupszą decyzją w twoim życiu. Pracę byś znalazł, i to nie jedną, ale zamknąłbyś sobie możliwość dalszego rozwoju zawodowego. Won do książek, ten czas i tak minie Ci w mgnieniu oka.


RE: Rzucenie Liceum? - precell - 10-05-2017 21:23

Ja poszedłem na łatwiznę i najpierw poszedłem do zawodówki, po zawodówce do technikum.

Jeszcze miałem taką akcję że za późno papiery złożyłem i musiałem czekać prawie cały semestr, aż się miejsce zwolni. Gdy zadzwonili do mnie ze szkoły, że się miejsce zwolniło, to powiedziałem kobiecie z sekretariatu, że rezygnuje (myślałem, że nie dam rady nadrobić półrocza), powiedziałem o telefonie rodzicom i że zrezygnowałem. Efekt, dostałem opier... od rodziców i następnego dnia zasuwałem osobiście do szkoły z informacją, że jednak nie rezygnujeJerk2

Oczywiście na moje miejsce wskoczyła już inna osoba, ale na moje szczęście wychowawczynią klasy była kobita co mnie uczyła w zawodówce i się zgodziła mnie przyjąć do jej klasy :-)

Także z tego miejsca chcę podziękować przede wszystkim moim rodzicom, że mnie odpowiednio zmotywowali, żebym nie rezygnowałJerk, mojej wychowawczyni z Technikum, oraz wszystkim wymagającym nauczycielom, na których w czasie szkoły się narzeka, a po latach im się po stokroć dziękuje :-)


RE: Rzucenie Liceum? - djram - 10-05-2017 21:31

To nie American Dream rzucasz szkołę otwierasz własny biznes i zarabiasz miliony Big Grin w Polszy to nie przejdzie. Nawet jak byś się wybrał do urzędu pracy to dotacji na firmę nie dostaniesz bo zakwalifikują cie do takiej grupy osób że będziesz ciągle pod nadzorem doradcy.


RE: Rzucenie Liceum? - bolo9797 - 10-05-2017 23:30

Ja to bym jeszcze wrócił do technikum..( trzeba było kiblowac.. ) xD Niestety, ale po ukonczeniu szkoły dopiero zaczyna ze żałować ze trwała tak krótko.
5 letnie technikum na +.


RE: Rzucenie Liceum? - Begrezen - 11-05-2017 13:43

ale ogarniacie, że autor tematu rok temu założył ten wątek i najpewniej już dawno to zrobił? Rolleyes