Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rzucenie Liceum? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Rzucenie Liceum? (/Temat-Rzucenie-Liceum-130916)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Rzucenie Liceum? - daniel42na - 25-03-2016 13:55

Musisz być w życiu dominującym samcem alfa a nie jakimś bezradnym beta-orbiterem, który nie może zdać przedmiotu/pracować/zagadać do kogoś/cokolwiek bo mu charakter osoby X czy Y nie pasuje, z takim podejściem najlepiej od razu https://www.youtube.com/watch?v=GEvgesEVD0M

Jak nie możesz zdać przedmiotu u faceta X to go zdaj u faceta Y, dobrze wiesz, że takie mechanizmy istnieją.


RE: Rzucenie Liceum? - zjadamkredki - 25-03-2016 14:07

Jak nie dajesz rady to idź do zawodówki.


RE: Rzucenie Liceum? - aero2 - 25-03-2016 14:12

Popieram kolegę, też wiedziałem, że nie dam sobie rady w Liceum czy Technikum i skończyłem 2 lata zawodówki, abym papier miał do gospodarstwa rolnego.


RE: Rzucenie Liceum? - MickeyHuntr - 25-03-2016 14:12

(25-03-2016 14:07)zjadamkredki napisał(a):  Jak nie dajesz rady to idź do zawodówki.

Szczerze to mogłem iść do technika, kolega jest i naprawdę chwali sobie, materiał ładnie rozłożony, nie ma dużo nauki, jeszcze zarabia sobie na praktykach, a co najlepsze otrzymali niedawno sprzęt wart ponad 100 tysięcy! Ehh, mogłem jednak go posłuchać. Nic, trzeba przeczytać dalej


RE: Rzucenie Liceum? - zjadamkredki - 25-03-2016 14:30

Z własnego doświadczenia wiem, że w technikum też tak kolorowo nie jest. Nie dość, że masz przedmioty normalne to jeszcze i zawodowe. Ponadto matma w technikum jest na wyższym poziomie niż w LO.


RE: Rzucenie Liceum? - JOK3R - 25-03-2016 15:17

@up dokładnie mam r. matematykę - 2 klasa technikum i podobnego nauczyciela z charakteru do tego co opisuje autor tematu, ale jakoś trzeba sobie radzić. Niby to tylko papier, ale jak to napisał @[daniel42na] - "Musisz być w życiu dominującym samcem alfa a nie jakimś bezradnym beta-orbiterem" Jerk2.


RE: Rzucenie Liceum? - MickeyHuntr - 25-03-2016 16:08

(25-03-2016 14:30)zjadamkredki napisał(a):  Z własnego doświadczenia wiem, że w technikum też tak kolorowo nie jest. Nie dość, że masz przedmioty normalne to jeszcze i zawodowe. Ponadto matma w technikum jest na wyższym poziomie niż w LO.

Jest dużo łatwiej, czytałem ich książkę i przeglądałem materiał. To co mają w 3 klasie ja miałem w 1.


RE: Rzucenie Liceum? - hubert5544 - 25-03-2016 16:25

(25-03-2016 16:08)MickeyHuntr napisał(a):  
(25-03-2016 14:30)zjadamkredki napisał(a):  Z własnego doświadczenia wiem, że w technikum też tak kolorowo nie jest. Nie dość, że masz przedmioty normalne to jeszcze i zawodowe. Ponadto matma w technikum jest na wyższym poziomie niż w LO.

Jest dużo łatwiej, czytałem ich książkę i przeglądałem materiał. To co mają w 3 klasie ja miałem w 1.
Czytałeś jedną książkę...
To rzeczywiście sporo o tym wiesz Big Grin


RE: Rzucenie Liceum? - Madroxx - 25-03-2016 22:36

@JOK3R - Ty masz rozszerzoną matmę a my jak zrobiliśmy 5 zadań na lekcji to było dobrze Smile

Weźcie pod uwagę, że każda szkoła ma inny poziom - my w technikum nie robiliśmy nic.

Technikum w Rzeszowie =/= w Białymstoku.


RE: Rzucenie Liceum? - zozols1 - 25-03-2016 22:56

Tak jak powiedział kolega wyżej. Poziom w różnych szkołach jest różny i nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Ja np. chodzę do Technikum Informatycznego, gdzie jest duży wyższy poziom niż u kolegów z innych techników czy liceów. Jednak jakoś to przebolałem, a nawet w drugiej klasie było już łatwiej, teraz w trzeciej wydaję mi się już lajtowo. To zależy od naszego nastawienia i umiejętności słuchania na lekcjach Big Grin

Do autora
Chcesz wszystko zdać, żeby potem dostać się na studia? Chodź do szkoły normalnie codziennie, chyba, że jesteś chory (tak jak powinien robić każdy uczeń beka ) Pokaż nauczycielom, że Ci zależy, poprawiaj. Mimo, że nie zawsze Ci się uda wyciągnąć na to 2, to nic się nie dzieje, bo nauczyciele widzą, że przynajmniej się starasz !
Szkołę średnią wypadałoby skończyć, nie sądzisz?
Never give up !
Powodzenia !