Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielkanocna promocja w MyDevil - 50% zniżki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Wielkanocna promocja w MyDevil - 50% zniżki (/Temat-Wielkanocna-promocja-w-MyDevil-50-znizki-130900)



Wielkanocna promocja w MyDevil - 50% zniżki - Leśniczy - 24-03-2016 16:42

Cześć, MyDevil.net ogłosiło wielkanocną promocję, przez najbliższe 7 dni wszystko jest objęte promocją - 50% zniżki. To dobra okazja żeby dorwać bardzo dobry hosting za bardzo małe pieniądze.

Osobiście polecam tę firmę, jestem u nich już ponad rok i mają bardzo wydajne serwery, awaria mi się jeszcze nie zdarzyła.

Gdyby ktoś był tak miły, oto mój ref (na niego macie 20% zniżki, ale nie wiem, czy się sumują): http://www.mydevil.net/pp/IOR0J0R30H
Czysty: http://www.mydevil.net/


RE: Wielkanocna promocja w MyDevil - 50% zniżki - nitram - 30-03-2016 22:49

W tej promocji niestety 50 % zniżki nie sumuję się z innymi kuponami rabatami, aczkolwiek promocja bardzo dobra.
Korzystam i również polecam ten hosting po przesiadce z az.pl to niebo i ziemia albo piekło, ale piekło właśnie jest po stronie dobra Big Grin

Promocja tylko do jutra


RE: Wielkanocna promocja w MyDevil - 50% zniżki - Pakula - 31-03-2016 08:43

Dobrze dobrze ale ja tu czegoś nie rozumiem dlaczego takie firmy jak MyDevil startują z takimi kosmicznymi cenami i piszą, że jest promocja przecież np. na ovh.pl hosting 100 GB kosztuje o 100zł taniej, koszt takiego samego hostingu na MyDevil jest 200zł. Więc gdzie tu promocja sorry musiałem napisać coś od siebie bo śmiać mi sie chce jak takie oferty widze Smile
Reasumując koszt hostingu:
ovh.pl: 100 GB - 100 zł
MyDevil: 100 GB - 200 zł (i to niby w promocji) Big Grin


RE: Wielkanocna promocja w MyDevil - 50% zniżki - nitram - 31-03-2016 19:20

pojemność bo to masz chyba na myśli to nie wszystko 100gb czy 200 gb a tak naprawdę na przeciętną stronę wystarczy nawet 1-5 GB, dlatego kierowanie się pojemnością przy wyborze hostingu to wielki błąd no chyba że rzeczywiście mamy zamiar i potrzebę korzystać z dużych pojemności. Ja mam 45 GB SSD ale chodzi też o szybkość działania ilość procesorów pamięć RAM i inne parametry. Co sprawia że jeden hosting jest komfortowy wydajny i stabilny a inny mimo iż mamy xxxxx GB miejsca jest totalną klapą. Miałem hosting 100 GB na az.pl w promocji na rok płaciłem 24 zł ale nikomu tego nie polecam chyba że ktoś potrzebuje zrobić zwykłą stronę malutką w czystym kodzie html to może to jakoś będzie działać.


RE: Wielkanocna promocja w MyDevil - 50% zniżki - Pakula - 31-03-2016 22:46

Tak zgadzam sie ale podałem przykład ovh.pl tam na prawdę są stabilne serwery i tanie. Nie kieruje sie wyłącznie pojemnością tylko podałem przykład, że na rynku są o połowe tańsze jak nie lepsze serwery tylko trzeba po szukać Tongue


Wielkanocna promocja w MyDevil - 50% zniżki - nitram - 03-04-2016 20:37

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.