Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrill pytania początkujacego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Skrill pytania początkujacego (/Temat-Skrill-pytania-poczatkujacego-130862)

Strony: 1 2


Skrill pytania początkujacego - huaweiy300 - 23-03-2016 20:54

1. Przeczytałem na stronie skrill, że jedyna opłata za prowadzenie konta to 10euro rocznie za karte. Nie ma żadnych ukrytych kosztów?
2. Ile czeka się na dosłanie karty?
3. Jak najlepiej/najwygodniej/najszybciej zweryfikować konto skrill?
4. Na pokerroomy, bukmacherów można przelewać pieniadze z banku i wyplacac na skrill, czy lepiej wszystko robic skrillem?
5. Jeśli większość wpływów będę miał np. w EUR to lepiej zrobić konto skrill w Euro i potem wypłacać skrillowe euro w złotówkach, czy lepiej zrobić konto skrill w PLN i wypłacać PLN w PLN. Chodzi mi o to który przelicznik walutowy będzie korzystniejszy.

Jeśli te kwestie były poruszane już w jakimś temacie to przepraszam i proszę o linki, jeśli komuś się nie chce drugi raz pisać.
Pozdrawiam


RE: Skrill pytania początkujacego - twardy - 23-03-2016 21:08

Oplaty sa... chociazby przy wyplacie z bankomatu prawie 7zl. Karta mi dosc szybko przyszla, jakis tydzien.


RE: Skrill pytania początkujacego - vojtec - 23-03-2016 22:05

Co do pkt. 4. polecam robić wszystko Skrillem - hazard online nie jest u nas mile widziany, a w ten sposób zachowujesz względną "anonimowość" przed urzędnikami państwowymi.


RE: Skrill pytania początkujacego - Toskan - 23-03-2016 22:08

Jesli mysliszz o tym 'biznesie' to tylko skrill.


RE: Skrill pytania początkujacego - Takimyk - 23-03-2016 22:08

Tak się trochę podepnę pod temat Jerk2 @vojtec da radę tam coś operować funduszami na nie zweryfikowanym koncie tak jak na PP ?


RE: Skrill pytania początkujacego - Assasinoo - 24-03-2016 00:36

(23-03-2016 20:54)huaweiy300 napisał(a):  1. Przeczytałem na stronie skrill, że jedyna opłata za prowadzenie konta to 10euro rocznie za karte. Nie ma żadnych ukrytych kosztów?
2. Ile czeka się na dosłanie karty?
3. Jak najlepiej/najwygodniej/najszybciej zweryfikować konto skrill?
4. Na pokerroomy, bukmacherów można przelewać pieniadze z banku i wyplacac na skrill, czy lepiej wszystko robic skrillem?
5. Jeśli większość wpływów będę miał np. w EUR to lepiej zrobić konto skrill w Euro i potem wypłacać skrillowe euro w złotówkach, czy lepiej zrobić konto skrill w PLN i wypłacać PLN w PLN. Chodzi mi o to który przelicznik walutowy będzie korzystniejszy.

Jeśli te kwestie były poruszane już w jakimś temacie to przepraszam i proszę o linki, jeśli komuś się nie chce drugi raz pisać.
Pozdrawiam
1. Za prowadzenie konta, pod warunkiem, że logujesz się przynajmniej raz na 12 miesięcy nie ma żadnych opłat. Opłaty są przy karcie (10€ co rok), przy depozycie i wysyłce pieniędzy znajomemu (1% wysyłanej kwoty) oraz za wypłatę z bankomatu 1,8€ do 16 kwietnia, od tego terminu prawdopodobnie wejdzie dodatkowo % od wypłacanej kwoty, co mnie smuci.
2. W jednym liście przychodzi karta, w drugim pin. Całość zajmie około 10 dni.
3. Konto Skrill, aby zamówić kartę, wystarczy zweryfikować skanem dowodu osobistego. Niestety minusem jest to, że zwykłe konta mają dosyć słaby support mailowy i na odpowiedź możesz czekać nawet 2-3 tygodnie.
4. Większość bukmacherów i pokerromów wypłaca tą metodą, którą wpłaciłeś, ale ogólnie jeśli już korzystasz ze skrilla, to jedyną słuszną decyzją jest wpłata z banku na skrill, następnie na buka/ pokera, wypłata na skrill a pieniądze wybierać w bankomacie lub płacić w sklepach kartą.
5. Trudne pytanie, na przewalutowaniach zawsze się traci, jeśli naprawdę nie możesz grać u buka/w pokera w PLN, to wybierz € i nie wypłacaj bez potrzeby, tzn. grasz sobie, obracasz eurakami, nie pokrywasz żadnych przewalutowań ze strony skrill, uzbierasz sobie jakąś sumkę i jednorazowo przy wypłacie stracisz, zamiast tracić przy każdej wypłacie z pokerromów.

(23-03-2016 22:08)Takimyk napisał(a):  Tak się trochę podepnę pod temat Jerk2 @vojtec da radę tam coś operować funduszami na nie zweryfikowanym koncie tak jak na PP ?
Odpowiem za vojteca, tak, da radę. Jest tu podobna zasada, tak długo operujesz, aż będą chcieli Cię zweryfikować lub będziesz chciał zamówić kartę MasterCard.


RE: Skrill pytania początkujacego - huaweiy300 - 24-03-2016 14:20

Dzięki wielkie za odpowiedzi. Smile


RE: Skrill pytania początkujacego - Assasinoo - 24-03-2016 16:42

Mogłeś wynagrodzić poświęcony czas na odpowiedź reputem, teraz jest mi przykro..


RE: Skrill pytania początkujacego - xbino - 10-08-2016 16:33

Bookies zdecydowanie skrillem.


RE: Skrill pytania początkujacego - b_ek - 28-09-2016 21:30

Witam, Posiadam konto Skrill w USD, Potrzebuję zasilić je teraz.
Takie pytanie, czy jak wyślę kasę w PLN przelewem bankowym to Skrill przewalutuje mi na USD ?
bo PayPalem chyba nie da rady ? Smile