Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Posiada ktoś FIFA 16 na Origin? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Posiada ktoś FIFA 16 na Origin? (/Temat-Posiada-ktos-FIFA-16-na-Origin-130844)



Posiada ktoś FIFA 16 na Origin? - Adriano42 - 23-03-2016 16:49

Witam, jak w temacie, czy znajdzie się osoba która posiada grę FIFA 16 na Origin na PC?

Jeśli tak, moglibyśmy się dogadać, zapłacę 100 Forum Gold za udostępnienie mi konta na dosłownie chwilkę. Już tłumaczę o co chodzi oraz po cóż mi to.

Chodzi o podanie mi loginu i hasła na chwilkę, abym mógł się zalogować na konto. Po czym zmieniasz sobie dane na swoje i to tyle. Niestety nigdzie niema cracka do FIFY 16, a chętnie bym trochę pograł. Grę posiadam na komputerze więc nie będzie problemu że trzeba będzie oczekiwać aż pobiorę. A ja gdy zaloguje się na Twoje konto i klikne aby zapamiętano dane, za każdym razem przy włączaniu origin w trybie offline będę mógł grać w fife w trybie offline.

Jeśli ktoś chętny zapłacę 50 Forum Gold, możemy się dogadać, stawkę mogę podnieść.

Jakby ktoś był zainteresowany - PW bądź temat zapraszam Wink


RE: Posiada ktoś FIFA 16 na Origin? - Adriano42 - 25-03-2016 17:08

Zmieniam "nagrodę" za chwilowe udostępnienie konta. Zapłacę 100 Forum Gold!


RE: Posiada ktoś FIFA 16 na Origin? - Bordo - 25-03-2016 19:23

Wejdz do tematu: gry na steam, origin, uplay itp. Jest gdzies taki. Tam ostatnio wrzucilem do dane do logowania na origin z ta gra Wink


RE: Posiada ktoś FIFA 16 na Origin? - Adriano42 - 25-03-2016 19:40

Dzięki, działa! 100 FG wysłane.


Posiada ktoś FIFA 16 na Origin? - Hybrid1990 - 30-03-2018 18:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.