Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile znaków? - tekst SEO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Ile znaków? - tekst SEO (/Temat-Ile-znakow-tekst-SEO-130805)



Ile znaków? - tekst SEO - full2000 - 22-03-2016 21:19

Witam!, Ile min. znaków powinien mieć post na blogu wordpress, żeby był "atrakcyjny" dla seo (google) ?

Tak, wiem że do tego dochodzi unikalność i jakość tekstu. W pytaniu chodzi mi bardziej o samą ~ ilość znaków ...

Zdaję sobie sprawę że nie ma ścisłej reguły na to jak długi ma być tekst, wiem także o zmienności algorytmu.

PS. Mam nadzieję że zrozumiecie pytanie. Nie jestem specjalistą w dziedzinie seo Smile


RE: Ile znaków? - tekst SEO - Czaq - 22-03-2016 21:22

W premium yoast proponują minimum 300.
W jednym z postow mam ok. 320 i jest 3 w google pod kilkoma frazami. Teraz trzymam się tych 300 znaków, dobrych back linkow no i unikalnosci.
@edit
300 wyrazów! Ilość znaków raczej obojętna - chodzi tu bardziej (w znakach) aby tekst był logiczny i unikalny!


RE: Ile znaków? - tekst SEO - Gremquen - 22-03-2016 22:02

Dokładnie tak jak wyżej Wink

300 słów to takie minimum.

Zainstaluj sobie tą wtyczkę (Yoast SEO) a przy kazdym poście będziesz miał dokładną analizę. Podpowie ci czy słowa kluczowe dobre, odpowiednia częstotliwość itp. Smile


RE: Ile znaków? - tekst SEO - Mikey - 22-03-2016 22:18

Ja pod kątem SEO zawsze używałem 500-600 słów... Jak doradził mi pewien Król SEO forum.. Big Grin


RE: Ile znaków? - tekst SEO - ivandzms - 27-03-2016 00:11

Ogólnie im więcej tym lepiej. Oczywiście utrzymując przy tym spójność


RE: Ile znaków? - tekst SEO - full2000 - 27-03-2016 11:52

Ok, temat uważam za wyczerpany. Można zamknąć Smile


RE: Ile znaków? - tekst SEO - Scoobyx - 27-03-2016 12:53

Dodam jeszcze, że indeks czytelności flescha też się liczy:
http://www.readabilityformulas.com/flesch-reading-ease-readability-formula.php
W internecie znajdziesz kalkulatory, które obliczą wynik dla twojego artykułu.


Ile znaków? - tekst SEO - Majka - 27-03-2016 17:49

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.