Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Seria Zamachów W Brukseli - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Seria Zamachów W Brukseli (/Temat-Seria-Zamachow-W-Brukseli-130785)

Strony: 1 2


Seria Zamachów W Brukseli - mikuss - 22-03-2016 12:11

MASAKRA Sad

http://fakty.interia.pl/swiat/news-zamachy-w-brukseli-eksplozje-na-lotnisku-i-stacjach-metra,nId,2167031


Seria Zamachów W Brukseli - Mikey - 22-03-2016 12:11

Ciekawe czy to koniec, a moze dopiero początek..


RE: Seria Zamachów W Brukseli - aero2 - 22-03-2016 12:17

Dopóki świat będzie ślepy i nie zareaguje, będą się dziać takie rzeczy codziennie.


RE: Seria Zamachów W Brukseli - rayden - 22-03-2016 12:35

Nawet mi ich nie żal facepalm


RE: Seria Zamachów W Brukseli - Mokos - 22-03-2016 12:40

Jeszcze chwila i w Polsce
Nie rozumiem skoro procedura przyjęcia ich do eu była taka szybka i stanowcza to dlaczego nie mogą tak szybko wprowadzić nakazu zamknięcia granic? Tu ma chodzić o bezpieczeństwo ale widać ze chodzi o hajs. facepalm


RE: Seria Zamachów W Brukseli - twardy - 22-03-2016 12:55

Swieta wielkanocne za pasem... kozoentuzjasci musza pokazac jak bardzo akceptuja kulture i tradycje zachodu Wink


RE: Seria Zamachów W Brukseli - Apps - 22-03-2016 13:01

Powoli spełniają się obietnice grup terrorystycznych, a będzie już tylko gorzej i moim zdaniem w niektórych Państwach jest już za późno na akcje typu blokady granic itp, tam już potrzeba militarnej mobilizacji i wręcz przetrzepania całego kraju co jest zadaniem prawie nie wykonalnym...


RE: Seria Zamachów W Brukseli - Max998 - 22-03-2016 14:57

To dopiero początek.. Nasprowadzali sobie tego a teraz chodzą w idiotycznych marszach milczenia lub (jak w tej chwili) obradują w pełnym zabezpieczeniu i obstawach wojska. Po co im wojsko skoro to przecież według nich pokojowi ludzie chcący naszej dobroci i jednoczenia się w społeczeństwie? Śmiech na sali.. Teraz wielka nagonka, ucichnie to zacznie są od nowa sprowadzanie do czasu kolejnego ataku. To się nie skończy do póki nie zmienią się dwie rzeczy - zorganizują solidny atak na parlament i zginą ''politycy'' a nie ludzie, których jest miliony i śmierć 30 nie robi wrażenia na ''rządzących'' i do póki nie zmienią się politycy w tym głównie merkel, która nie wie co robi.. Cieszyłbym się gdyby jeszcze w USA wygrał ten miliarder, który nienawidzi arabów.


RE: Seria Zamachów W Brukseli - Watoga - 22-03-2016 15:28

Polska nie jest dla nich aktualnie jakis super celem, jednak niepokoi mnie ze niedlugo u nas odbeda sie Swiatowe dni mlodziezy.. Czy ktos z nich (a wystarczy 1) nie pokusi sie o zrobienie czegos u nas?

Ktos wyzej pisal ze mu nie zal.
Mi ich zal bo zgineli za decyzje niekompetentych wladz.
Czekam.na dobry zamach w Berlinie wtedy moze pani merkel sie ocknie..

A moze lepiej by to ktos odstrzelil ja sama?


RE: Seria Zamachów W Brukseli - MilanFan - 22-03-2016 15:59

(22-03-2016 15:28)Watoga napisał(a):  Polska nie jest dla nich aktualnie jakis super celem, jednak niepokoi mnie ze niedlugo u nas odbeda sie Swiatowe dni mlodziezy.. Czy ktos z nich (a wystarczy 1) nie pokusi sie o zrobienie czegos u nas?

O tym samym ostatnio myślałem...