Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy (/Temat-Altcoiny-Inwestycje-Dyskusja-Temat-Zbiorczy-130661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - banipunz - 22-05-2016 17:14

Wiekszość stron o miningu altcoinów wspomina o tym, że na kartach nvidii nie opłaca się kopać. Wie ktoś czym to jest spowodowane? Mam dobrze podkręconego gtxa 960 4gb i chciałbym zacząć go wykorzystywać lub przynajmniej spróbować, jednak nie chciałbym uszkodzić karty, jakieś tipy? Smile


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 24-05-2016 19:16

Jak dasz normalne parametry to karta bedzie kopac bez obaw spalenie. Dlaczego ati hmm dobre pytanie moze firma ati ma cos wspolnego z altami jak i btc nie wiem


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - MalyJohn - 30-05-2016 21:19

No i cóż. Początkowo podchodziłem sceptycznie.... jednak.... w końcu się skusiłem. Ściągnąłem program do kopania, poczytałem fora. Mam NVidię (GeForce 750 TI). Wszyscy pisali że się nie opłaca NVidią kopać. Jednak zapuściłem program. Powalająca prędkość 104-105 Kh/s. Na forach pisali że moja karta (oparta na chipsecie Maxwell) wyciąga spokojnie ponad 2k/s. Poczytałem dalej fora. Ściągnąłem najnowsze stery, stery CUDA, Microsoft Visual 2013 (dostępny za free a wymagany przez CUDA), nowy profilowany pod tą kartę program. Wyniki oszałamiające: 2700 - 2800 kh/s. 2 dni szukania, czytania i testowania w plecy.
Kopie na suprnova.cc kryptowalutę o nazwie Dash. Początkowo chciałem Liteona, jednak miałem problemy (teraz wiem ze chodziło o typ algorytmu. Podawałem błędny Smile )
Chmura mam może trochę dziwne pytanie: jak znajdujesz portfele pod daną kryptowalutę? Znaleźć portfel pod Dasha zajęło mi kilka godzin.
Banipunz, z tego co wyczytałem na forach Ati po prostu było bardziej wydajne podczas obliczeń. NVidia zostawała znacznie w tyle (porównując karty o podobnych cenach i zużycie prądu). Jednak pierwszą kartą która złamała dominacje Ati w tym zakresie jest seria kart GeForce 750. Tylko musisz zainstalować sterownik CUDA (i poszukaj czy nie ma profilowanego pod Twoją kartę programu do kopania). Z tego co zauważyłem nie zawsze nowszy program jest szybszy. Obecnie używam program ccminer w wersji 1.5.8.0 i daje mi lepszą prędkość niż nowsza wersja 1.7.5


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 31-05-2016 09:58

https://bitcointalk.org tutaj sobie szukasz wpisujesz nazwe alta i w jego poscie szukasz linku do portfela


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - olekn1 - 01-06-2016 06:40

(30-05-2016 21:19)MalyJohn napisał(a):  No i cóż. Początkowo podchodziłem sceptycznie.... jednak.... w końcu się skusiłem. Ściągnąłem program do kopania, poczytałem fora. Mam NVidię (GeForce 750 TI). Wszyscy pisali że się nie opłaca NVidią kopać. Jednak zapuściłem program. Powalająca prędkość 104-105 Kh/s. Na forach pisali że moja karta (oparta na chipsecie Maxwell) wyciąga spokojnie ponad 2k/s. Poczytałem dalej fora. Ściągnąłem najnowsze stery, stery CUDA, Microsoft Visual 2013 (dostępny za free a wymagany przez CUDA), nowy profilowany pod tą kartę program. Wyniki oszałamiające: 2700 - 2800 kh/s. 2 dni szukania, czytania i testowania w plecy.
Kopie na suprnova.cc kryptowalutę o nazwie Dash. Początkowo chciałem Liteona, jednak miałem problemy (teraz wiem ze chodziło o typ algorytmu. Podawałem błędny Smile )
Chmura mam może trochę dziwne pytanie: jak znajdujesz portfele pod daną kryptowalutę? Znaleźć portfel pod Dasha zajęło mi kilka godzin.
Banipunz, z tego co wyczytałem na forach Ati po prostu było bardziej wydajne podczas obliczeń. NVidia zostawała znacznie w tyle (porównując karty o podobnych cenach i zużycie prądu). Jednak pierwszą kartą która złamała dominacje Ati w tym zakresie jest seria kart GeForce 750. Tylko musisz zainstalować sterownik CUDA (i poszukaj czy nie ma profilowanego pod Twoją kartę programu do kopania). Z tego co zauważyłem nie zawsze nowszy program jest szybszy. Obecnie używam program ccminer w wersji 1.5.8.0 i daje mi lepszą prędkość niż nowsza wersja 1.7.5

Ja kiedyś na próbę zacząłem katować swojego gtx 760, oczywiście bez żadnych sterów i wyciągałem ledwo 170 khs... odpuściłem sobie, żeby sprzęt mi podziałał jeszcze trochę Tongue, ale jak czytam, że wystarczą sterowniki, żeby kopać 25 razy więcej - no to nabiera sensu Big Grin w weekend zrobię testy i zobaczymy co z tego wyjdzie

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 01-06-2016 10:00

miner tez robi swoje nie tylko sterownik / kiedys na jednym minerze wyciaglem np15mhs a na nowej wersji 19 mhs . to tylko przyklad..
co sadzicie o rise ?RISECOIN


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - olekn1 - 01-06-2016 20:55

(01-06-2016 10:00)chmura86 napisał(a):  miner tez robi swoje nie tylko sterownik / kiedys na jednym minerze wyciaglem np15mhs a na nowej wersji 19 mhs . to tylko przyklad..
co sadzicie o rise ?RISECOIN
@[chmura86] Masz może jakiś link do strony tej krypto? Bo jedyne co znalazłem, to temat sprzed dwóch lat na bitcointalku, bez żadnych informacji Undecided

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 02-06-2016 05:04

https://rise.vision/ico?aff=574dddfc0a2b170c00df17b9
Tu kupisz rise cena juz idzie w gore. Pozniej podam bitcointalka rise.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1445947.1780


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - olekn1 - 02-06-2016 06:27

@[chmura86] Da się kopać tego RISE? Czy tylko kupować?

I co powiesz na ostatnie posty w temacie?

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 02-06-2016 09:34

(02-06-2016 06:27)olekn1 napisał(a):  @[chmura86] Da się kopać tego RISE? Czy tylko kupować?

I co powiesz na ostatnie posty w temacie?

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka

tylko kupowac . cena ciagle rosnie i ilosc kupionych rise maleje. o ktore posty pytasz ?odnosnie czego tego te posty ?