Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BOT] Bot do postowania na Facebook za Free :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: [BOT] Bot do postowania na Facebook za Free :) (/Temat-BOT-Bot-do-postowania-na-Facebook-za-Free-130659)

Strony: 1 2 3 4 5


[BOT] Bot do postowania na Facebook za Free :) - Vasaki - 19-03-2016 14:30

Witajcie moi drodzy forumowicze Smile
Pewnie po części niektóre osoby wiedzą, że uwielbiam przeglądać fora ISIS, AlKaidy i inne ciapate blackfora Smile
Czasami można trafić na fajne perełki (niestety przy użyciu np. ich aplikacji naraziłem się na ataki DDos + pózniejsze odcięcie mnie od internetu na 24h (nadal nie wiem jak xD).
No ale do rzeczy Smile

Skrypt działa pod znanym pluginem iMacro Smile

Zaczynamy Smile

Potrzebujemy Liska (Firefox)
[Obrazek: firefox-logo_small.png]

Oraz wtyczki iMacro (dla Firefox)
[Obrazek: Imacros.png]

Oczywiście instalujemy Firefox (kto wcześniej nie miał) i wrzucamy w niego wtyczkę iMacro.

Inną opcją jej instalacji jest wyszukanie jej w panelu dostępnych wtyczek bezpośrednio w firefox:
[Obrazek: install.png]

Po zainstalowaniu wtyczki możemy zostawić albo domyślny katalog wczytywania wtyczek albo ustawić własny
[Obrazek: working_folders_edit.png]

Wrzucamy do katalogu wtyczkę:
Pogromca Grup v1.0.0
(forumowe Hasło)

I zaczynamy działać Smile
Raczej nikt nie będzie miał problemów z obsługą Smile

[Obrazek: screenshot20160319141814_56ed51fb38746.png]
Opcję usuwania grup uaktywniamy po kliknięciu "Edit Group"

A ode mnie taki dodatek dla równie leniwych co ja Big Grin
Dodatek do imacro: Wyloguj mnie z Facebook v1.0.1 (2 zakładki i idzie naprawdę szybko postowanie)
(forumowe Hasło)

A jako, że pewnie wiele osób jest tak leniwych jak ja to proponuje dodać sobie ten skrypt do paska zakładek.
[Obrazek: beztytuu_56ed4da03c41f.png]

Dziękuję Panu شادى سوفت za wrzucenie wtyczki Smile

Nie bądz, żydem i zostaw reputa Smile
Bo w zapasie mam jeszcze wiele plików i sposobów na dysku do przetłumaczenia a to wymaga motywacji Big Grin



Reklama


...

ZYSKAJ DOSTĘP DO AKTUALIZOWANYCH PORADNIKÓW


Pozycjonowanie stron - Content locking - Unikalne backlinki


[Obrazek: welcome2.png]



.


RE: [BOT] Bot do postowania na Facebook za Free :) - Kerak22 - 19-03-2016 14:43

reput leci, powiedz mi posty dodają się tylko w grupach w których nie potrzeba akceptacji przed admina?


RE: [BOT] Bot do postowania na Facebook za Free :) - Vasaki - 19-03-2016 14:46

Dodaje do wszystkich które masz, mozesz usunac z listy te które nie wymagają takowej akceptacji.


RE: [BOT] Bot do postowania na Facebook za Free :) - Bazyl - 19-03-2016 18:27

No i to jest coś ! Dzięki


RE: [BOT] Bot do postowania na Facebook za Free :) - Robaczek12 - 19-03-2016 18:42

vasaki a bota masz do wysłania do wszystkich znajomych wiadomość taką samą ??


RE: [BOT] Bot do postowania na Facebook za Free :) - erner - 19-03-2016 19:00

ktoś da rade dorobić spintaxa?


RE: [BOT] Bot do postowania na Facebook za Free :) - nykkusek - 19-03-2016 20:10

Ile na raz może dodać postów? I ile maksymalnie?


RE: [BOT] Bot do postowania na Facebook za Free :) - Vasaki - 19-03-2016 21:26

(19-03-2016 18:27)Bazyl napisał(a):  No i to jest coś ! Dzięki

Nie ma problemu mordo Smile

(19-03-2016 18:42)Robaczek12 napisał(a):  vasaki a bota masz do wysłania do wszystkich znajomych wiadomość taką samą ??

A mam Big Grin

(19-03-2016 20:10)nykkusek napisał(a):  Ile na raz może dodać postów? I ile maksymalnie?

Zależy od konta tak naprawdę zmiany treści między kontami itp.


RE: [BOT] Bot do postowania na Facebook za Free :) - Robaczek12 - 19-03-2016 22:02

vasaki odpisz na privka szefie


RE: [BOT] Bot do postowania na Facebook za Free :) - Skalpel87 - 20-03-2016 05:52

to pewnie glupie pytanie, ale jestem tutaj nowy, wiec jak brzmi forumowe haslo? lub jak moge je poznac?