Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Pomoc fb (/Temat-Pomoc-fb-130642)



Pomoc fb - xDesinx - 18-03-2016 21:31

Witam, mam pewien problem otóż robię nowe konta na facebooku, po każdym czyszcze cookies itp. i zostawiam konto tak na tydzień - nic na nim nie robię. Po tygodniu dodaje jeden post obojętnie na jakiej grupie to wyskakuje weryfikacja i po niej dostaje znowu blokade na tydzień, czy można jakoś to ominąć? Czy są jakieś sposoby żeby tej blokady nie dostać? Czy jakaś specjalna przeglądarka która wymazuje wszystkie dane czy coś? Bo wcześniej tak nie było, nie dawno tak się zrobiło że wyskakuje ta weryfikacja.


RE: Pomoc fb - Robaczek12 - 18-03-2016 21:43

weryfikacja zdjęciowa chcą ???


RE: Pomoc fb - xDesinx - 18-03-2016 21:50

weryfikacje zdjęciową miałem dwa razy, reszta telefonem tyle że wcześniej zweryfikowałem fonem i wystarczy potwierdzić tym kodem co przychodzi na telefon


RE: Pomoc fb - Dany_02 - 18-03-2016 22:06

A dodajesz do tych kont grupy? I to w ilości np 100? Jak tak to się nie dziw bo tak będzie zawsze Tongue


RE: Pomoc fb - xDesinx - 18-03-2016 22:23

no dodaje tyle ze z glownego czyli nie wysylam zaproszen do grup tylko od razu dodaje z glownego. a ile dodawac tak by nie bylo blokady?


RE: Pomoc fb - Martin676 - 19-03-2016 10:07

Im wiekszy staż konta, tym mniejsza szansa na blokade na pisanie - tak to wygląda u mnie.


RE: Pomoc fb - xDesinx - 19-03-2016 11:26

To ile musze czekać abym nie dostał weryfikacji? Za każdym razem ją dostaje. I jeszcze jedno pytanie. Po ile postów dodawać tak abym nie dostał blokady na początek?


RE: Pomoc fb - Dany_02 - 19-03-2016 14:36

10 postów z jednego konta dziennie Tongue


RE: Pomoc fb - Martin676 - 21-03-2016 10:33

Jeśli dostaniesz bloka na pisanie - cierpliwie odczekaj, jeśli konta "dożyje" do tego czasu, nie dostając weryfki dowodem, Twoje konciwo będzie prawie niezniszczalne Wink
A optymalny czas na to, aby z konta puścić trochę więcej spamu, niż kilka postów to miesiąc, w porywach do 5 tygodni Smile sprawdzałem to na większej ilości kont i w praktyce tak to wygląda...