Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Początki (/Temat-Poczatki-130557)

Strony: 1 2


Początki - trynox - 16-03-2016 18:06

Witam wszystkich w moim temacie.

Jestem nowy na tym forum, dlatego jeśli pomyliłem działy to prosiłbym serdecznie o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.

Przejdę od razu do sedna, szukam kogoś kto pomoże mi zacząć zarabiać, da jakieś rady, jak wiadomo początki są najtrudniejsze.
Parę miesięcy temu zarabiałem sprzedając na Allegro drożej niż kupowałem, ale przestało mi się to opłacać i zakończyłem to, oprócz tego nie posiadam żadnego doświadczenia.

Dziennie chciałbym poświęcać na to coś około 2-3 godzin oraz na sam początek nie chciałbym inwestować pieniędzy, chyba że to konieczne.
Dziękuję


RE: Początki - dariuszxdd - 16-03-2016 18:44

Napisz do mnie Priv

Nie będę cie przekonywał itd. Sam zdecydujesz, czy będziesz chciał zarabiać, jak ja.

Pozdrawiam


RE: Początki - flyhigh - 16-03-2016 21:15

pisz priv. szukam pracownika. 2-3h przez caly miesiac 900 zl

Na umowie o dzieło


RE: Początki - tomek019 - 16-03-2016 21:39

Jest parę opcji, zapraszam do przeczytania tego: >>SPOSOBY ZARABIANIA ONLINE<<

A tak w skrócie to bez inwestycji masz wybór taki:

Idziesz w Programy Revshare -> budujesz zespół -> promujesz te programy -> zarabiasz.
Bierzersz się za skracania na np Shorte.sh
Sub-sms
Sieci afiliacyjne


RE: Początki - flyhigh - 16-03-2016 21:42

@Up.

W sumie czepianie ale bardziej ciekawość. Jaka sieć afiliacyjna nie wymaga inwestycji w postaci hostingu/domeny?


RE: Początki - trynox - 16-03-2016 23:30

Co do inwestycji na początek to domene mogę kupić, mówiąc że nie chce inwestować na początek myślałem o większych pieniądzach.


RE: Początki - full2000 - 16-03-2016 23:44

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/

Masz jakieś doświadczenie w 'zarabianiu przez internet' poza allegro ?


RE: Początki - Dzipsiok87 - 16-03-2016 23:53

Napisałem Ci PW Smile czekam na odzew


RE: Początki - robboy - 19-03-2016 12:02

Witam serdecznie,
ja również poświęciłbym parę godzin dziennie aby coś mieć. Kto z Państwa jest chętny podzielić się doświadczeniem bądź wskazać jakąś możliwą drogę?, aby nie przechodzić niepotrzebnej frustracji zmarnowanego czasu. Bo przecież nie chodzi o to by logować się na 100 serwisach .... wcześniej przeczytać tysiąc postów w sieci i ......
W zasadzie nie wiem jak zacząć, małymi krokami?, choć zdaję sobie sprawę że nikt nie sprzeda sposobu na duży zysk. Może szukam czegoś takiego jak: "Im więcej poświecę czasu tym więcej zarobię" abstrahując od zasady "może się uda".
Dzięki za podpowiedzi bądź ukierunkowanie
To forum wydaje mi się całkiem sympatycznym miejscem, z ludźmi pełnymi wiary i entuzjazmu! Tak trzymać Smile


RE: Początki - Wojo-MyLead - 04-04-2016 15:19

Zapraszam wszystkich chętnych którzy chcieliby spróbować zarabiania w serwisie MyLead, aby skontaktowali się ze mną poprzez prywatną wiadomość lub GG.