Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie dla początkujących. Jak obrócić 100 zł z Plus500 w coś większego? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Inwestowanie dla początkujących. Jak obrócić 100 zł z Plus500 w coś większego? (/Temat-Inwestowanie-dla-poczatkujacych-Jak-obrocic-100-zl-z-Plus500-w-cos-wiekszego-130531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Inwestowanie dla początkujących. Jak obrócić 100 zł z Plus500 w coś większego? - patulsky1337 - 15-03-2016 23:48

Przedstawiam wam mój nowy dziennik pt.

"Inwestowanie dla zielonych, leniwych, napalonych na kasę i jakichś tam."


lub po prostu "Inwestowanie dla początkujących". Jak kto woli.

Cześć,

2 dziennik w mojej karierze, tym razem o wiele mniej przełomowy a mam nadzieję pomocny dla niektórych nowych osób.

Trochę o mnie zawodowo?

Jestem pracownikiem domu maklerskiego na stanowisku doradcy finansowego klienta biznesowego. Oprócz tego zajmuję się inwestowaniem na instrumentach najczęściej towarowych ( najczęściej ropa, metale szlachetne i niektóre produkty spożywcze), rzadziej na walutach.

Pamiętam jak zaczynałem swoje zainteresowanie na temat inwestowania na Platformie Plus500, gdzie otrzymałem swój pierwszy bonus 100 zł bez depozytu... który straciłem 5 minut później po założeniu konta.

Dzisiaj postanowiłem wrócić do korzeni mojej pasji i ponownie odwiedziłem moje stare konto na Plus500 ( tym razem wpłaciłem 100 zł z własnej kieszeni bo bonus mi już nie przysługiwał :<) jednak sprawdzałem- promocja dalej zoobowiązuje i nowi mogą go bez przeszkód odebrać.

Powód założenia tego dziennika?
Tak. Nie ściemniam. Głównie pochwalenie się skromniutkim, ciągle powiększającym się dodatkiem do wypłaty. Dodatkowo można będzie znaleźć w nim porady w co warto będzie danego dnia inwestować, na jaki czas i z jakim ryzykiem ( postaram się z minimalnym Wink ). Więc również daje możliwość zarobić wam

Cel.... cele... powinienem mieć cel... Ale go nie będzie. Jednak zagwarantuje, że jeśli będziesz pewny siebie, pośledzisz dziennik i sam przyjmiesz trochę wiedzy to z tej bonusowej stówki po jakimś czasie sam będziesz kasował po kilkaset a z czasem kilka tysięcy złoty dziennie.

Tyle. Nowe posty zostaną dodane na początek każdego dnia ( ok godz. 22 po zamknięciu giełdy).

Jeśli chcesz codziennej aktualizacji dziennika i polubiłeś go- daj repka. Jeśli będą ok. 3 repki wtedy będę go kontynuował chociażby dla tych 3 osób.
I nie, nie będę pisał poważnym językiem.

Życzę sukcesów i zapraszam do czytania!

PS Na pytania będę odpowiadał w codziennym podsumowaniu, żeby nie robić śmietnika.


Notka prawna: Ten poradniko-pseudodziennik nie powinien służyć jako narzędzie do opierania się na handlu i pewności inwestowania środków. Pamiętaj, że inwestując na rynku twój kapitał jest zagrożony. Polecam zapoznać się z działaniem giełdy i wpojeniu wiedzy nt. inwestowania na początku Twojej przygody. Bezmyślne kroki wystawiają Twój kapitał na niebezpieczeństwo. Przed skorzystaniem z inwestycji zapoznaj się z wartościową treścią umieszczoną w Internecie, bądź skonsultuj się z szamanem lub maklerem, gdyż każdy pieniądz niewłaściwie zainwestowany zagraża napływowi kurwicy.

15 marzec 2016


Konsolidacyjne wykresy ( utrzymujące się głównie na tym samym poziomie bez większych spadków i wzrostów) ropy naftowej z dnia dzisiejszego podobno nie stanowiły żadnych podstaw do zarobienia pieniędzy- tak mówią inwestorzy, którzy obracają większymi kwotami lub po prostu tak tylko twierdzi mój zarozumiały wszystko wiedzący kolega z pracy. Jednak dla nas biedaków z biedną stówką to również świetna okazja do działania. Jak na takim ruchu konsolidacyjnym zarobić?

Bardzo prosto- mamy swoją pierwsze 100 zł ( hura) i możemy za to kupić 50 baryłek ropy ( nie spieprz tego, jak przegrasz to już nic więcej nie kupisz) dlatego należy być pewnym, że pierwsze zainwestowane pieniądze wrócą do nas z zyskiem.

"Ale to moja kochana pierwsza stówka! Chce ją wypłacić!". Zapomnij. Nie wypłacisz. Nie bez obrotów i bez sukcesów na rachunku inwestycyjnym. Zasady programu. Sorka.

Jako, że mieliśmy dzisiaj spokój i bez zawirowań jeśli chodzi o cenę ropy naftowej- najmniejsze wartości jakie mi się udało zobaczyć były w wielkości 35,95 a największe w 36,90 $ za baryłkę ropy. Jak na takim ruchu konsolidacyjnym zarobić?

Otóż, kiedy osiąga on niską wartość- powiedzmy w tych przedziałach inwestujemy kiedy przykładowo wykres sięgnie 36,20 wtedy inwestujemy. I czekamy. Jako, że nie będzie tutaj nagłych wzrostów od razu po wyjściu na plus danej pozycji o kilka-kilkanaście złotych- zamykamy ją. Czekamy aż spadnie. Znowu kupujemy. Wzrasta. Sprzedaż. I tak w kółko. Nuda? Cóż. Pierwszy dzień. Bez szaleństw. Jeśli pójdzie na minus- nie bój się. Najlepszą strategią tutaj jest po prostu.... czekać. Otóż otworzyłem dzisiaj jedną akcję która pewnego momentu dosięgnęła minus 60 zł po czym odbiła się ostatecznie zakończając na +21,23 zł Wink Taka strategia jest bardzo dobra jeśli chodzi o ruch konsolidacyjny.

Trzymając się jej, skuteczność dzisiejszych inwestycji wyniosła 100% 6/6 zamkniętych na plusie, ogólnie obracając 100 zł na kwotę 165,57 zł. Nieźle jak na pierwszy dzień prawda? Biorąc pod uwagę, że handlować rozpocząłem po południu a skończyłem późnym wieczorem nie jest źle.

[Obrazek: JRNFbYt.png]

I oto co pojawiać się będzie w każdym dniu dziennika czyli... prognoza!

Jeśli chodzi o ceny ropy naftowej- jestem optymistycznie nastawiony na lekki, bardzo lekki wzrost. Mówiąc najprostszym, nieskomplikowanym dla przeciętnego Kowalskiego językiem- ostatnimi czasy ilość platform wydobycia ropy została zmniejszona z 409 do 394 ( eksperci, jeśli pomyliłem liczby proszę o poprawienie...) co z tym idzie? Mniejsza produkcja ropy naftowej= zwiększeniem kosztów produkcji. Przypuszczam, że 16 marca cena ropy naftowej przekroczy 37$ z baryłkę. Dodatkowo podałbym inne argumenty jednak to już w następnych dniach, ponieważ połowa osób by nie zrozumiała co mam na myśli.

A co będę miał na myśli w następnych dniach z rozwiniętą prognozą? I tutaj lekcja na dziś- jeśli chcesz czytać dalej mój dziennik i sam zarabiać naucz się co to jest kalendarz ekonomiczny i zapoznaj się z wcześniej wspomnianym kalendarzykiem na stronie Investing.com.

Dobranoc.


RE: Inwestowanie dla początkujących. Jak obrócić 100 zł z Plus500 w coś większego? - patulsky1337 - 16-03-2016 11:10

16 marca 2016


cz. 1/2.

Dla inwestujących ze mną- dzisiejszy dzień zapowiada się na bardzo dobry dla inwestorów grających na ropie. Od rana towar rośnie i już przekroczył cenę jaką wczoraj przewidywałem- 37$ za baryłkę. Stwarza to naprawdę świetną możliwość zarobku.

Jeśli ktoś nie zignorował wczorajszego zadania domowego wie, że dzisiaj o godzinie 15:30 będą zapasy ropy naftowej i import ropy naftowej do USA. Wpłynie to na ceny ropy naftowej. Wiecie co robić.

Zarobki na ropie dzisiaj od godziny 8 do 11:

[Obrazek: oSX8MH3.png]

Skuteczność 100% 9/9 zamknięte na plus.

Co daje ogólny kapitał 223,41 zł z 100 zł początkowych.


RE: Inwestowanie dla początkujących. Jak obrócić 100 zł z Plus500 w coś większego? - war43 - 16-03-2016 12:21

223% w ciągu 2 dni?
No cóż... Repucik oczywiście poszedł, a teraz nie pozostaje mi nic, jak tylko śledzić dziennik i życzyć powodzenia.

Jak znajdę 'chwilę' wolnego czasu, to zagłębię się w temat i może sam spróbuję swoich sił z drobnym kapitałem.
Być może zarabiając na CPA mijam się z powołaniem Big Grin


RE: Inwestowanie dla początkujących. Jak obrócić 100 zł z Plus500 w coś większego? - lucass9600 - 16-03-2016 13:45

Powodzenia Huh

PS: pierwsze o czym pomyślałem to ,że będziesz obracał +500 od PiS haha Big Grin

i dwa pytania czy jest warunek obroty jakiegoś wymaganego ,bo jedyne póki co co doczytałem to pkt - doczytałem , zrozumiałem Big Grin
czy jest zabezpieczenie przed minusowym depo ? takie jakie w xm przy bonusie 30 $


RE: Inwestowanie dla początkujących. Jak obrócić 100 zł z Plus500 w coś większego? - full2000 - 16-03-2016 14:08

Powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile


RE: Inwestowanie dla początkujących. Jak obrócić 100 zł z Plus500 w coś większego? - oleks94 - 16-03-2016 20:03

Zainspirowałeś mnie swoim tematem, aby zarejestrować się tam i spróbować o co i jak. Szczerze mówiąc to nie dokońca wiem o co chodzi ale mój dzisiejszy dzień wyglądał tak :
[Obrazek: plus500.jpg]

chyba całkiem nieźle : )
Mam nadzieję że nie jesteś zły że to tu wstawiłem : )


RE: Inwestowanie dla początkujących. Jak obrócić 100 zł z Plus500 w coś większego? - lucass9600 - 16-03-2016 20:26

oleks94 złoto za sprawą wydarzeń ekonomicznych zaliczyło dziś ładny skok (zresztą jak większość par) ,ale sam wolałem uniknąć gry w tym czasie ,bo jednak było to ryzykowne Big Grin


RE: Inwestowanie dla początkujących. Jak obrócić 100 zł z Plus500 w coś większego? - oleks94 - 16-03-2016 20:30

To przynajmniej teraz wiem czemu tak dobrze poszło xd


RE: Inwestowanie dla początkujących. Jak obrócić 100 zł z Plus500 w coś większego? - Qazqazxsw00 - 16-03-2016 20:45

Dzieki i powodzenia.
Sam przez ostatni miesiac obracalem tylko na ropie i mi sie to bardzo oplacilo. Jednak teraz to inwestuje w rope i zloto.


RE: Inwestowanie dla początkujących. Jak obrócić 100 zł z Plus500 w coś większego? - CMRR - 16-03-2016 20:53

Odradzam Ci plus500, kiedyś jak pomnożyłem te 100 pln do ponad 2k i chciałem wypłacić 500 to niestety nie zobaczyłem kasy a konto zostało zamknięte.
Btw powodzenia