Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nie zlicza mi smsów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: nie zlicza mi smsów (/Temat-nie-zlicza-mi-smsow-130502)



nie zlicza mi smsów - wariat123 - 15-03-2016 14:36

czesc,
tydzień temu postanowiłem spradzić na włąsnym telefonie czy allplayer dobrze działa, więc wysłałem mt sub i jak sie okazalo nie zliczylo mi, chociaz z konta pobrało 6 zl, co jest grane?
napisałem do supportu tydzień temu i mieli ot sprawdzić i do tej pory nie dostalem zadnej odpowiedzi, co jest grane?


RE: nie zlicza mi smsów - eforsa - 17-03-2016 07:16

W aktualnościach zamieściliśmy informację, że domena allplayer.pl do końca tygodnia przestanie być dostępna.
Jeśli ktoś korzystał z niej do tej pory na swoich stronach to prosilibyśmy o przepięcie linków pod nową domenę - fullplayer.pl.


RE: nie zlicza mi smsów - wariat123 - 17-03-2016 10:36

czyli smsy ktore miwpadły i tenktóry sam wysyłałem, to poszedl do kosza?
i nie dostaneza ta kasy?jaja


RE: nie zlicza mi smsów - Robaczek12 - 17-03-2016 10:38

wariat123 tak to już jest - ŻYCIE


RE: nie zlicza mi smsów - wariat123 - 17-03-2016 12:01

nie tak to juz jest, bo w innych programach tego typu nie ma problemu zebyto zweryfikowac,
jesli jeszcze mam nr telefonu i kod jaki byl uzyty, to jest to 10 min zeby znalezc ten numer w bazie danych
ale widocznie im się nie chce, dzialam w 5 programach tego typu i tylko z eforsa są problemy
traktuja swoich klientów jak g...


RE: nie zlicza mi smsów - rozekrr - 17-03-2016 12:19

Czego panikujesz? Napisz na emaila, podaj nr tel, usługę i kod który dostałeś i zweryfikują.
Jak faktycznie naliczyło premium to doliczą Ci do konta środki.

Trochę powagi, eforsa w takich sprawach jest uczciwa i sam ostatnio miałem tak samo i doliczyli.


RE: nie zlicza mi smsów - wariat123 - 17-03-2016 13:20

chyba nie czytałeś mojego peirwszego posta, napisałem im emaila z danymi ponad tydzień temu i do tej pory nie dostałem odpowiedzi, ani nie zostala naliczona kasa

więc co znów do nich pisać emaila z tym samym? chyba w tydzień czasu powinni to zrobić, bo w innych programach tego typu też miałem podobne problemy, ale czas oczekiwania na rozwiązanie problemu to była max godzina, a tu jest ponad 1 tydzień i dalej nic nie jest rozwiązanie,


RE: nie zlicza mi smsów - wariat123 - 18-03-2016 17:22

teraz nie mam pewności, czy mam uzywać nowy program do filmów, ponieważ wczesniej mi nie zliczylo smsa którego sam wysłałem, to teraz jaka mam pewnosc ze działa ten program? zadnej nie ma pewności
czy się doczekam odpowiedzi od eforsa? czy naliczycie mi wkońcu leda? który wysłałem z własnego telefonu?


RE: nie zlicza mi smsów - Pakula - 18-03-2016 18:02

Mi dziś też leady nie wpadły a powinno być ich co najmniej 3 czyli 30zł poszło z dymem. Do tego powinienem mieć z min. 30 unikalnych wyświetleń strony a zatrzymało się na 1. Bezsensu.