Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stwórzmy Razem Bota Do Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Stwórzmy Razem Bota Do Facebook (/Temat-Stworzmy-Razem-Bota-Do-Facebook-130485)

Strony: 1 2 3


Stwórzmy Razem Bota Do Facebook - TechByte - 15-03-2016 08:45

Planuje stworzyć nowe narzędzie do Facebooka zawierające wszytskie najpotrzebniejsze funkcje, więc chciałbym spytać użytkowników moich botow i nie tylko o wszelkie sugestie dotyczące zmian i udoskonaleń w obecnych programach.

Najpierw zacznę od tego co planuje zmienić:
1. Program będzie zapisywał pliki cookies, dzięki czemu po ponownym uruchomieniu programu, nie będzie wymagane ponowne logowanie
2. Można wybrać w których grupach program ma dodac post
3. Można upolować zdjęcia oraz ustawiać wlasny podglad linku (obrazek, tytul, tekst)
4. W wiadomościach zostana użyte rozne mieszarki wyrazow, dzięki czemu wiaodmosci beda dluzej trzymaly
5. Metoda na spamowanie linkami która wydłuży żywotność domen, aby z niej skorzystać bedzie wymagany wlasny hosting i domena
6. Przypisanie proxy do konta
7. Oznaczanie grup z akceptacja admina i możliwość ich automatycznego opuszczenia
8. Obsługa grup "sprzedaj"
9. Akceptacja znajomych
10. Dodawanie do grup listy kont


RE: Stwórzmy Razem Bota Do Facebook - surfer0700 - 15-03-2016 08:51

Nie wiem od czego to jest zależne, ale często mi się zdarza (i nie tylko mi) że bot informuje że nie można było dodać postu z powodu jakiejś blokady. Ale gdy loguję się na konto ręcznie to bez problemu dodaję wpis. Fajnie jakbyś sprawdził o co może z tym chodzić. Smile


RE: Stwórzmy Razem Bota Do Facebook - TechByte - 15-03-2016 09:04

czasami może byc to spowodowane różnymi user-agentami, ale pewności nie mam
a moze poprostu inna treść?


RE: Stwórzmy Razem Bota Do Facebook - aero2 - 15-03-2016 09:07

Mi brakuje propozycji 2 że dodaje np. 1k grup na konto i co godzinę spamuję 100 innymi grupami z niego.
Obecnie aby tak robić trzeba tworzyć dużo kont i dodawać na każde te 100 grup co jest męczące bardzo.


RE: Stwórzmy Razem Bota Do Facebook - TechByte - 15-03-2016 09:10

Taka opcja bedzie dodana napewno, tylko jeszcze pomysle jak zautomatyzować zaznaczanie zeby nie trzeba bylo pokolei 100 chexkboxow naciskac

A jak z banowaniem kont? Ile grup mozna przespamowac z jednego konta, na ile mozna sie zalogowac z jednego itp, orientuje sie ktoś?


RE: Stwórzmy Razem Bota Do Facebook - surfer0700 - 15-03-2016 09:11

(15-03-2016 09:04)TechByte napisał(a):  czasami może byc to spowodowane różnymi user-agentami, ale pewności nie mam
a moze poprostu inna treść?

Być może user-agent, bo treść jest ta sama.



Co do propozycji to może dałoby się dodać opcję że można wybrać w jakich grupach ma polecieć spam?
Bo obecnie przy bocie do zapraszania jest możliwość wyboru do jakich grup chcemy zaprosić dane konto, niestety przy bocie to spamowania nie ma już możliwości wyboru grup, a przydałoby się. Smile


RE: Stwórzmy Razem Bota Do Facebook - Moon - 15-03-2016 09:13

Przypisane proxy do konta


RE: Stwórzmy Razem Bota Do Facebook - aero2 - 15-03-2016 09:26

Jeszcze przydałaby się funkcja rozpoznawania jakie grupy wymagają akceptacji postów przez adminów i w jakich grupach może pisać tylko admin, aby wykryło oba przypadki grup i można było sie z nich szybko usunąć, obecnie trzeba to robić ręcznie i się natrudzić, aby z najść takie grupy w dużej bazie kilka tysięcy.Wink


RE: Stwórzmy Razem Bota Do Facebook - TechByte - 15-03-2016 09:40

Proxy do konta tez zostanie dodane

Da sie sprawdzić jakie grupy maja takie ustawienia bez dodawania postów? Jeśli nie to takie grupy moga zostać oznaczone dopiero po pierwszym spamie, a następnie uzytkownik bedzie mogl zaznaczyć te grupy i usunąć


RE: Stwórzmy Razem Bota Do Facebook - rammus - 15-03-2016 10:59

Wyciaganie real maili choć nie wiem czy to możliwe. Dużo scrapperow przeglądałem i nie działają :/