Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Make-Money.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Make-Money.pl (/Temat-Make-Money-pl-130473)



Make-Money.pl - full2000 - 14-03-2016 21:42

Witam!,

Czy domena make-money.pl jest coś warta? Jeżeli tak - ile może to być ?
Zapytałem bo domeny to mój słaby punkt... jeszcze się na nich nie znam.

Odpowiedzi podające sensowne kwoty wynagrodzę punktami reputacji Smile


RE: Make-Money.pl - vojtec - 14-03-2016 21:45

$1.000.000 - to jest sensowna kwota, proszę o punkt reputacji dla mnie Big Grin

A tak na serio, gdyby to była domena .com to masz perełkę w kolekcji. W tym stanie warta jest niewiele.


RE: Make-Money.pl - full2000 - 16-03-2016 13:39

Jeszcze ktoś, coś? Czy mam rozumieć że domena nic nie warta ? Smile


RE: Make-Money.pl - vojtec - 16-03-2016 17:54

Ludzie (firmy) kupują domeny za gruby hajs wtedy, kiedy mogą coś na takiej inwestycji zarobić. A co można zrobić z Twoją domeną? Gdyby miała końcówkę .com to można się pokusić o serwis bądź bloga o tematyce zarabiania z reflinkami do przeróżnych PP. Z końcówką .pl to samo można zrobić na domenie zarabiaj-kase.pl i to byłaby inwestycja. Ty masz polską domenę z anglojęzycznymi słowami i do tego rozdzielone myślnikiem, od czego się raczej odchodzi już od dawna. Podsumowując warta jest tyle, ile zapłaciłeś rejestratorowi.


RE: Make-Money.pl - full2000 - 16-03-2016 22:01

(16-03-2016 17:54)vojtec napisał(a):  Ludzie (firmy) kupują domeny za gruby hajs wtedy, kiedy mogą coś na takiej inwestycji zarobić. A co można zrobić z Twoją domeną? Gdyby miała końcówkę .com to można się pokusić o serwis bądź bloga o tematyce zarabiania z reflinkami do przeróżnych PP. Z końcówką .pl to samo można zrobić na domenie zarabiaj-kase.pl i to byłaby inwestycja. Ty masz polską domenę z anglojęzycznymi słowami i do tego rozdzielone myślnikiem, od czego się raczej odchodzi już od dawna. Podsumowując warta jest tyle, ile zapłaciłeś rejestratorowi.

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Tym razem leci + Smile

Tak na marginesie, domena którą posłużyłeś się w przykładzie jest zajęta.

Jeżeli dobrze zrozumiałem... dlaczego uważasz, że domena z końcówką .pl nie nadaje się na bloga? Moi drodzy to jest jakaś niesamowita poezja do jakiego myślenia ludzie są zdolni xD ... i teraz taki jeden z drugim (na szczęście nie ja) odpuści projekt bo "przecież tak pisali na forum". Wręcz mnie zmotywowałeś, chętnie Ci pokarzę, że przy użyciu domeny make-money.pl stworzę bloga o tematyce zarabiania, który będzie stos. dużo zarabiał
(bez inwestowania - tak, tak, potrwa to odpowiednią ilość czasu) ! Smile

Natomiast co do wartości którą podałeś trudno się nie zgodzić. Tutaj pełna zgoda - jest warta tyle ile wycena rejestratora Smile

O uprzedzeniu do myślników nie będę za dużo pisał bo to jest aż śmieszne Smile
Tak się składa że w dniu dzisiejszym pisałem ze swoim znajomym, profesjonalistą od domen (siedzi w temacie kilka dobrych lat) i czego się dowiedziałem ? Tego że myślnik w domenie wręcz ułatwia pozycjonowanie bo google widzi make-money jako make money ...

Natomiast to że większość uważa inaczej wynika z ludzkiej głupoty. Mówimy że myślniki są bee, po przecież większość tak robi... chyba zgodzisz się ze stwierdzeniem że większość jest głupia ? Czy tego chcemy, czy nie taka jest prawda Smile

Serdecznie pozdrawiam i życzę wielu sukcesów. full2k


RE: Make-Money.pl - DzejkobPL - 16-03-2016 22:07

Możesz spróbować sprzedać ową domenę konkurencyjnemu forum. Jerk


RE: Make-Money.pl - full2000 - 16-03-2016 22:11

Temat uznaję za wyczerpany - tak więc proszę o jego zamknięcie Smile

@[surfer0700]
or
@[Admin]


Make-Money.pl - surfer0700 - 16-03-2016 22:12

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Make-Money.pl - Vasaki - 17-02-2018 08:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.