Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklepik Steam czyli coinsy do CSGODUOBLE/Skiny do CS:GO/Gry na Steama i wiele innych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sklepik Steam czyli coinsy do CSGODUOBLE/Skiny do CS:GO/Gry na Steama i wiele innych (/Temat-Sklepik-Steam-czyli-coinsy-do-CSGODUOBLE-Skiny-do-CS-GO-Gry-na-Steama-i-wiele-innych-130438)

Strony: 1 2


Sklepik Steam czyli coinsy do CSGODUOBLE/Skiny do CS:GO/Gry na Steama i wiele innych - Sebqu - 13-03-2016 22:13

1.Nazwa przedmiotu : Coinsy do CSGOPOLYGON i innych jacpotów(dogadamy się co do ceny itd)/Skiny do CS:GO/Gry na Steama i wiele innych
2.Kontakt :Forum/gg: 49690278
3.Cena : 1000coinsów za 3,2zł | Skiny to cena ze steamanalyst w dolarach x 3,2zł | Gry to w zależności od gry, do ustalenia Smile
4.Sposób zapłaty za przedmiot :Konto bankowe/PSC

Cześć, specjalnie dla forum zarabiam.com Sebqu zakłada mały forumowy "sklepik" w którym można nabyć praktycznie wszystko co jest związane ze steamem


Na dzień dzisiejszy mam:


-Coinsy do CSGOPOLYGON i innych ruletek w jakich to możliwe (dogamy się) Jeśli chcesz na CSGODOUBLE to po prostu dostaniesz skina którego sam wpłącisz Smile:

Cena za każde 1k coinsów wynosi 3,2zł, przy większej ilości możliwość negocjacji Smile


-Skiny do CS:GO:

Cena skina wynosi cenę na csgo.steamanalyst.com w dolarach razy 3,2zł, np. skin za 17,3$ kosztuje u mnie 55,4zł. Przy większej ilości możliwość negocjacji Smile


-Gry na steama:

Tutaj reguły nie ma, co gra to różna cena, najlepiej pytać jak są promocje Smile









UWAGA! Tygodniowo sprzedaje skiny/coinsy/gry o wartości maksymalnej 50$. Niestety taki limit jest aktualnie przymusem, ale jak ktoś chce skina za 100$ kupic to nie ma problemu, po prostu przez następny tydzień nie będzie możliwości kupna u mnie.

Przy kupowaniu gier, w niektórych przypadkach obowiązkowa będzie zaliczka, narzucana przede wszystkim na osoby z małym stażem.


RE: Sklepik Steam czyli coinsy do CSGODUOBLE/Skiny do CS:GO/Gry na Steama i wiele innych - Sebqu - 24-03-2016 15:19

Up

Sent from my LG-D320 using Tapatalk


RE: Sklepik Steam czyli coinsy do CSGODUOBLE/Skiny do CS:GO/Gry na Steama i wiele innych - Na 5tyk - 30-03-2016 20:58

Transakcja bezproblemowa.


RE: Sklepik Steam czyli coinsy do CSGODUOBLE/Skiny do CS:GO/Gry na Steama i wiele innych - michukru - 01-04-2016 17:08

PayPal wchodzi w gre?


RE: Sklepik Steam czyli coinsy do CSGODUOBLE/Skiny do CS:GO/Gry na Steama i wiele innych - Sebqu - 08-04-2016 15:09

@[michukru] Sorki, że tak długo nie odpisywałem, ale nie było mnie na forum. Niestety PayPal odpada, mam zablokowanego, ale zawsze możesz skorzystać z wymiany walut na forum, przy większej ilości na pewno to uwzględnie Smile


RE: Sklepik Steam czyli coinsy do CSGODUOBLE/Skiny do CS:GO/Gry na Steama i wiele innych - Alerin - 08-04-2016 15:12

A jest możliwość dania skina gdy mam zablokowany rynek steam?


RE: Sklepik Steam czyli coinsy do CSGODUOBLE/Skiny do CS:GO/Gry na Steama i wiele innych - skocznowaty - 09-04-2016 07:40

blokada na rynek a blokada na wymiany to 2 różne rzeczy Smile


RE: Sklepik Steam czyli coinsy do CSGODUOBLE/Skiny do CS:GO/Gry na Steama i wiele innych - Mikey - 09-04-2016 09:24

Przy 50k coinsów możliwe zejście do 3 zł za 1k?


RE: Sklepik Steam czyli coinsy do CSGODUOBLE/Skiny do CS:GO/Gry na Steama i wiele innych - Sebqu - 09-04-2016 11:29

@[Alerin] Dokładnie jak powiedział @[skocznowaty] Jak żeby się wymieniasz musisz mieć bodajże 30dni steama i 14 dni steam guarda. Najlepiej sprawdź wysyłająć komuś oferte, jak dasz rade to znaczy, że możesz się wymieniać Smile
@[Mikey] Poszło PW Smile


RE: Sklepik Steam czyli coinsy do CSGODUOBLE/Skiny do CS:GO/Gry na Steama i wiele innych - kwl262 - 09-04-2016 12:05

Szybko i sprawnie Smile