Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wstawienie iframe oraz legalność. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Wstawienie iframe oraz legalność. (/Temat-Wstawienie-iframe-oraz-legalnosc-130375)



Wstawienie iframe oraz legalność. - Czaq - 12-03-2016 16:44

Cześć! Chciałbym na mojego bloga wstawić okienko z leadmora (z filmami) lub pobierania.
Problem tkwi w tym, że gdy wstawiam go do posta wyświetla mi go jako zwykły tekst. Doczytałem na ten temat, że muszę wgrać jakiś plugin lub zmodyfikowac pewną bibliotekę. Udało mi się to zrobić ale niestety nie działało w poście więc wróciłem do punktu wyjścia i wróciłem do hiperłączy ale niestety to mnie nie satysfakcjonuje. Czy jest ktoś kto potrafi nakierować mnie jak zmodyfikować WP aby po wklejeniu kodu z iframe do posta wyświetlało go jako zawartość? Pozdrawiam serdecznie!


RE: Wstawienie iframe oraz legalność. - jamnik - 12-03-2016 17:02

Po prostu odpal edycje postu w trybie "programisty" lub "kod" nie pamietam jak to się nazywa i tam wklej kod iframe.


RE: Wstawienie iframe oraz legalność. - Karewer - 12-03-2016 17:47

@[Czaq]
Niczego nie musisz wgrywać, ani robić z jakąkolwiek biblioteką. Jak będziesz edytował sobie posta, to na górze po prawej masz opcje:

[Obrazek: DqvqYhV.png]

Zmień sobie na tekstowy, a następnie wklej kod iframe tam, gdzie chcesz, żeby się znajdował. Weź sobie podgląd i zobacz jak to wygląda. Daj znać, czy pomogłem Smile


RE: Wstawienie iframe oraz legalność. - Czaq - 12-03-2016 19:47

@[Karewer] i @[jamnik]
Kuurcze działa! A wiecie może jeszcze jak wstawić pobieranie aby był dopasowany pod same kliknięcia pobieranie i wpisanie nr?
Łapcie repy!


RE: Wstawienie iframe oraz legalność. - Karewer - 12-03-2016 20:15

@[Czaq]
Po prostu chodziło o edytor tekstowy, bo iframe to nic innego jak kod HTML Smile
Jeśli chodzi o pobieranie, to musisz wziąć kod ramki czyli:

<iframe width="700" height="430" scrolling="no" frameborder="0" src="Twój link&width=700&height=430" allowFullScreen></iframe>

Musisz ustawić marginesy, czyli pobawić się wartościami width i height. Masz od razu kod z zablokowaną możliwością scrollowania ramki Smile


RE: Wstawienie iframe oraz legalność. - Czaq - 12-03-2016 21:00

Świetnie mistrzu! Z tym kodem to kosmos! Dziękuje Ci!
@edit
A czy ktoś jeszcze wie jak zmienić szerokość bloga?
Myślałem, że w CSS w dziale #container to znajdę ale jest tam tak:
[Obrazek: kzkkIyQ.png]


RE: Wstawienie iframe oraz legalność. - Karewer - 12-03-2016 21:22

Nie ma sprawy. Ciesze się, że mogłem pomóc Smile

Ja dziękuję za FG, ale nie trzeba było Smile

@edit. Już lukam Smile


RE: Wstawienie iframe oraz legalność. - Czaq - 12-03-2016 21:24

A co do szerokości? Smile


RE: Wstawienie iframe oraz legalność. - Karewer - 12-03-2016 22:12

Chciałbyś zmienić szerokość całej strony, czy po prostu wielkość pola wpisu?Smile


RE: Wstawienie iframe oraz legalność. - Czaq - 12-03-2016 23:06

Myślę, że oba bo samego posta gdy zmienie to miejsce przy "logo" nie będzie wyglądać symetrycznie : (