Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS (/Temat-Lanserek-vs-OGAds-CPA-SUB-SMS-130331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - adi_hq - 17-08-2016 12:36

Haha! Powodzenia dalej! Smile


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - sqmany - 19-08-2016 01:57

Podziwiam zapał do pracy.. co ciekawe to dopiero, gdy doszedłem do 6 strony tematu(Tak, przeczytałem cały temat od deski do deski Wink) zorientowałem się, że już ten temat czytałem, prawdopodobnie z 2 miesiące, może 3 miesiące temu Big Grin Możliwe, że po prostu nie czytałem od 1 postu i dlatego go nie pamiętałem Wink Ale co do twojego "lenistwa", to się trochę śmieje, bo mi samemu ciężko się zabrać do pracy, aby bez przerwy chociażby pół godziny popracować, a Ty piszesz, że pracujesz 12h dziennie i potrafisz przez 4 godziny bez przerw spam'ować w jakiejś gierce.. zadziwiające, hmm.. ale mam nadzieję, że twój zapał pomoże i mi w konkretnej robocie, wreszcie trzeba się przeciwstawić lenistwu, bo moim zdaniem o wiele za wolno się rozwijam, a z twoim tempem sądzę, że przegonisz mnie w mgnieniu oka. Mam nadzieję też, że moim wpisem pokaże Ci to, że wcale nie jesteś tak leniwy, jak Sobie to wyobrażasz, choć chyba aż tak nie narzekałeś na swoje lenistwo, ale jeden, dwa, a może trochę więcej wpisów twoich widziałem, gdzie napomknąłeś, że masz problemy z lenistwem. Co do nootropików, to jak to tam wygląda? Zakupiłeś już?(Możliwe, że coś o tym pisałeś, że kupiłeś, ale jest późno i mogło mi wylecieć z głowy, dlatego tak pytam Wink)A jeżeli zakupiłeś, to jak się sprawują?


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - Lanserek - 20-08-2016 00:27

(19-08-2016 01:57)sqmany napisał(a):  Podziwiam zapał do pracy.. co ciekawe to dopiero, gdy doszedłem do 6 strony tematu(Tak, przeczytałem cały temat od deski do deski Wink) zorientowałem się, że już ten temat czytałem, prawdopodobnie z 2 miesiące, może 3 miesiące temu Big Grin Możliwe, że po prostu nie czytałem od 1 postu i dlatego go nie pamiętałem Wink Ale co do twojego "lenistwa", to się trochę śmieje, bo mi samemu ciężko się zabrać do pracy, aby bez przerwy chociażby pół godziny popracować, a Ty piszesz, że pracujesz 12h dziennie i potrafisz przez 4 godziny bez przerw spam'ować w jakiejś gierce.. zadziwiające, hmm.. ale mam nadzieję, że twój zapał pomoże i mi w konkretnej robocie, wreszcie trzeba się przeciwstawić lenistwu, bo moim zdaniem o wiele za wolno się rozwijam, a z twoim tempem sądzę, że przegonisz mnie w mgnieniu oka. Mam nadzieję też, że moim wpisem pokaże Ci to, że wcale nie jesteś tak leniwy, jak Sobie to wyobrażasz, choć chyba aż tak nie narzekałeś na swoje lenistwo, ale jeden, dwa, a może trochę więcej wpisów twoich widziałem, gdzie napomknąłeś, że masz problemy z lenistwem. Co do nootropików, to jak to tam wygląda? Zakupiłeś już?(Możliwe, że coś o tym pisałeś, że kupiłeś, ale jest późno i mogło mi wylecieć z głowy, dlatego tak pytam Wink)A jeżeli zakupiłeś, to jak się sprawują?


Dzięki, naprawdę miło mi to czytać Smile Co do nootropów to na tą chwilę stosowałem 11 różnych . Ich działanie zależy od tego czego oczekujesz, bo każda substancja działa inaczej. Jedne pobudzają, drugie rozluźniają i lekko usypiają, a jeszcze inne poprawiają koncentracje, czy też polepszają humor, ale trzeba pamiętać, że jest to poniekąd ingerencja w chemie mózgu i jeśli ktoś nie wie co robi to może sobie zaszkodzić. Może w następnych postach napiszę co nieco o konkretnych substancjach i o moich odczuciach z nimi związanych Tongue Jeśli chodzi o wątek lenistwa to trochę skomplikowany temat nad którym nie ma sensu się chyba zbytnio rozwodzić. Moim największym problemem jest chory perfekcjonizm, który zamiast mi pomóc to ściąga mnie wiecznie w dół, bo sam na siebie nakładam wręcz paraliżującą presje co sprawia, że ciężko mi się pracuje umysłowo i szybko się męczę myśląc + niepotrzebnie się demotywuję, co sprawia, że zdarza mi się pracować dłużej, ale nieefektywnie. Z drugiej strony wiem, że nie ma co się stresować, ale nie potrafię się wyluzować Sad

Okej to był post bardziej filozoficzny Big Grin Jutro wrzucę sprawozdanie z aktualnego projektu tylko kurde mam pewien dylemat mianowicie nie jestem przekonany jak maskować linki. Poszedłem w ślady innych osób, których poczynania śledzę i zrobiłem pre- landing page na weebly, który przekierowuje do lp z ogads, ale wydaje mi się, że pogorszy to znacząco konwersje. Z drugiej strony domeny .tk czy te z namecheap odpadają, bo po kilku dniach są banowane tak samo jak przeróżne skracacze.


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - zbyszeq - 20-08-2016 00:33

@[Lanserek]
A pro po jak to Ty nazwałeś "perfekcjonizmu" wiem dużo, 6h szukania theme do WP, zamiast konkretnego działania np..
Potrafi to bardzo zepsuć chęci do działania ;d..


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - KenkyushaKamil - 20-08-2016 04:31

LAnserek Big Grin Ty się mi tutaj nie opi&&dalaj Big Grin


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - sir.jacoo - 20-08-2016 18:44

Lanserek, uzywasz Ogads LP? Sprawdziłem kilka i żadna z nich nie działa poprawnie na 100%.


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - Lanserek - 20-08-2016 19:12

(20-08-2016 18:44)sir.jacoo napisał(a):  Lanserek, uzywasz Ogads LP? Sprawdziłem kilka i żadna z nich nie działa poprawnie na 100%.

W jakim sensie nie działa? O czymś nie wiem?
Tak 2 z 4 lp są z tych ogólnodostępnych na ogads.


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - sir.jacoo - 20-08-2016 19:18

albo cos sie nie wyswietla, albo nie działaja przyciski itp


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - Lanserek - 22-08-2016 16:08

Cześć, napiszę tak na szybko, bo nie chcę tracić czasu.

Do wczoraj miałem 40 kont i wstawiłem linki do ofert, zaczęły spływać pierwsze dolarki, ale pojawiło się kilka problemów:
- oferty z Niemiec za 0,13 $ Jerk Jerk Jerk ( wiec usunąłem z content lockera wszystkie oferty, które mają mniejszą stawkę, niż 0,3$)
- największy problem to to, że 70% ludzi nie przechodzi z pre- LP dalej... więc dziś zmienię web 2.0 z weebly na coś innego.
- wczoraj chciałem dodać do bota następne 20 kont, czyli dobić do 60, ale konta nie działały, więc napisałem do gościa od którego je kupiłem i podesłał 25 kolejnych.
- no i wczoraj zmieniałem bio kont i musiałem dodać jakieś słowo, które jest na black liście, bo na 90% z nich wpadła weryfikacja telefonem facepalm facepalm facepalm

Szybko to ogarnę i będę celować na 10 $ za każde 20 kont, jak mi się uda to będę dokładał ich coraz więcej. Do zobaczenia!


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - Mafis - 22-08-2016 16:46

Czekaj. bo nie czaje. Działasz na polskim rynku czy na zagranicznym? Bo instagram w polsce, chyba nie jest aż tak popularny.