Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS (/Temat-Lanserek-vs-OGAds-CPA-SUB-SMS-130331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik pracy by Lanserek - GelO - 10-05-2016 21:19

Przeczytałem dziennik od początku i powiem Ci, że ciekawie wszystko opisujesz i będę trzymał kciuki za spełnianie założonych celów Wink Powodzenia! Big Grin


RE: Dziennik pracy by Lanserek - Lanserek - 14-05-2016 10:46

@GelO Dzięki, miło to słyszeć! Smile

Pomyślałem, że napiszę co u mnie bo nie ukrywam, że przeszło mi przez myśl, by olać dziennik nie z powodu lenistwa, po prostu ze wstydu, że mi tak słabo idzie Huh

W tym miesiącu zarobiłem jakieś 400 zł z kilku przedsięwzięć, tylko po tym jak mój sposób zarobku padł rozwarstwiłem się na parę projektów. Jakby czytał to jakiś mentor, który podszedłby do mnie indywidualnie i mnie dobrze pokierował to zapraszam do współpracy.

Ostatnio trochę zdrowie mi dokuczało, a do lekarza jestem zarejestrowany na czerwiec, niestety te problemy przeszkadzają trochę w zarobkach. Żeby nie było, że tylko narzekam to oczywiście cały czas pracuję nad bieżącymi zdaniami w między czasie uczę się projektowania stron internetowych.

Nikt nie mówił, że będzie łatwo....
W sumie to cieszy mnie to, że mam tak pod górkę, bo będzie większa satysfakcja jak wejdę na szczyt ~ Lanserek Coelho


RE: Dziennik pracy by Lanserek - GelO - 14-05-2016 12:22

Prowadź dziennik, nawet jeśli zarobki Cię nie satysfakcjonują to zawsze dodatkowa motywacja! Big Grin
Myślałeś o ogads? Mają ciekawe landing page, ja obecnje konwersje mam na poziomie 20-30% (często przekracza 40%), generalnie nie zarabiam tam milionów, ale jakieś $ zawsze wpadają Wink Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam na pw, co dwie głowy to nie jedna ;D


RE: Dziennik pracy by Lanserek - Lanserek - 15-05-2016 01:17

Update: Pierwszy lead w życiu- niczym pierwsza dziewczyna Sex


[Obrazek: pier.jpg]

GelO właśnie myślałem nad tym serwisem przetestuje sobie trochę moją nisze i dziś wieczorem się odezwę Smile


RE: Dziennik pracy by Lanserek - Lanserek - 16-05-2016 17:29

16. 04

Dziś cały dzień spędziłem spamując. Łącznie wysłałem ponad 1000 wiadomości do użytkowników jednego z serwisów. Wszystko robiłem ręcznie- kopiuj wklej z notatnika. Liczyłem na co najmniej kilka leadów, bo rozmówcy w większości odpisywali ,, już pobieram'' czy ,, dzięki zaraz sprawdzę''. Potem wszedłem na leadmore- patrzę 0 views. Wklejam ten link z notatnika, który podawałem i okazało sie, że bitly dezaktywowało link bo naruszał ich regulamin.

Oczywiście link był skrócony moim własnym skracaczem, jednak finalnie zdecydowałem sie skrócić jeszcze przez bitly by dodać mu wiarygodności.

NO POWIEM TYLE- TYPICZNY ŚWIEŻAK.
Parę godzin pracy na marne.
To chyba zemsta za to, że przeszedłem na ciemną stronę mocy internetowych naciągaczy ;(


RE: Dziennik pracy by Lanserek - Lanserek - 18-05-2016 21:52

17.04-18.04


[Obrazek: image.jpg]

Nie wiem co powiedzieć, więc zacytuję sławnego poetę i myśliciela Bonusa Bgc: Na łazarskim rejonie bieda tutaj piszczy, ale nie ma co się martwić musisz podnieść się ze zgliszczy


Powoli do przodu idzie z tymi subami. Ruch nie pochodzi z fb. Jeszcze miesiąc temu nie pomyślałbym, że uda mi się na nich cokolwiek zarobić. Mam nadzieje, że teraz będzie już tylko lepiej i będzie się niedługo czym pochwalić. Smile


Jutro odpuszczę sobie suby, przetestuje OgAds Smile


RE: Dziennik pracy by Lanserek - Lanserek - 20-05-2016 20:43

19.04-20.04

Wczoraj w zasadzie sie obijałem, ale 1 lead wleciał ze wcześniejszego spamu.

Ogólnie muszę przyznać, że nie pamiętam kiedy byłem tak wkurzony jak dziś 4

Poświęciłem 2x więcej czasu na spam niż za ostatnim razem, dopracowałem ofertę reklamową, znalazłem kilka nowych kanałów promocji dla mojej niszy, oczekiwałem chociażby pobicia skromnego rekordu 4 leadów z ostatniej ,,sesji''. I co? I skorzystałem szybko z publicznego skracacza, wchodzę w swoje posty na forach etc po godzinie a tam jakiś palant podmienił linki z leadmore na swoje Huh

No, ale nad czym to się rozwodzić, ze oszust oszukał oszusta? facepalm

Potraktuję to jako nauczkę na przyszłość, kurcze nie spodziewałem się że ten miesiąc będzie tak fatalny. Muszę poukładać sobie w głowie koncepcje jak działać by zanotować w końcu jakiś progress w swoich poczynaniach, bo nic nie dzieje się po mojej myśli.
--------------------------------------------------
Oczywiście pisałem to pod wpływem emocji, jutro pewnie siądę i pobiję ten skromny rekord leadów, ale już sam fakt tego dnia w plecy...

Nauka nr 1 moi kochani: NIE UŻYWAĆ PUBLICZNYCH SKRACACZY


RE: Dziennik pracy by Lanserek - Deoes - 20-05-2016 21:21

Powodzenia,edukacja szkolna moim zdaniem wiele nie daje, liczy sie kreatywność i to co masz w głowie.
Czasami będe tu zaglądał Smile


RE: Dziennik pracy by Lanserek - mahuzz - 20-05-2016 21:26

Dokładnie! Edukacja może pomoże Ci logicznie myśleć, ale to Twoja głowa da Ci pomysł->zarobek. Bez załamki Wink


RE: Dziennik pracy by Lanserek - Lanserek - 27-05-2016 00:03

Witam, żyję Jerk2


[Obrazek: image.jpg]

Takie są moje początki na subach, niestety nie mam nikogo kto by mnie wziął pod swoje skrzydła i zgodził sie na obustronną współpracę. Smile

Tak więc sam uczę się na swoich błędach i testuje różne rzeczy marnując pewnie przy tym sporo czasu. Big Grin

Od ostatniego wpisu zarobiłem około 300 zł z innych źródeł głównie na starym sposobie z którego jeszcze trochę daję radę trochę wycisnąć. Przekroczyłem już w zasadzie próg 1000 zł, ale nie taki był cel...

Następny wpis 1 czerwca ( w moje urodziny Big Grin ) podam wam wtedy ile zarobiłem w maju. Znając moich rodziców dostanę od nich jakąś gotówkę, więc wszystko zainwestuje. Mam na oku parę poradników, programów no i moją perełkę czyli nootropiki które będę testować. Co to są nootropiki? W skrócie naturalne substancje podnoszące sprawność waszego mózgu. Czym to się objawia? W zależności od substancji lepszym skupieniem, motywacją, pamięcią, zadowoleniem z pracy itp. W zasadzie można znaleźć coś na wszystko.

Swoje recenzje konkretnych substancji będę zamieszczał w dzienniku. Dodam jeszcze raz, że to nie żadne magiczne narkotyki tylko legalne działające substancje bardzo popularne w USA.

Dziękuję za uwagę wszystkim, którzy to czytają mam nadzieję, że w czerwcu zanotuję duży progress. Może te 1000 + złotych miesięcznie dla chłopaka w moim wieku to nie jest to, aż tak tragiczny wynik ale ja mam w stosunku do siebie bardzo duże wymagania i strasznie się to na mnie odbija, gdy nie osiągam wyznaczonych sobie celów. impreza