Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS (/Temat-Lanserek-vs-OGAds-CPA-SUB-SMS-130331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik pracy by Lanserek - Lanserek - 23-04-2016 01:28

20.04.-22.04

Od ostatniego wpisu zarobiłem 54,5 zł (już wypłaciłem)

Dlaczego tak słabo? Ano dlatego, że powoli przymierzam się do ppa i subów, przeczytałem poradnik Farrara, a także podjąłem współpracę z Czaq'iem, także polecam śledzić dziennik bo teraz dopiero zacznie się prawdziwa zabawa. Smile

Kwiecień: 875,5/1500 zł


RE: Dziennik pracy by Lanserek - Lanserek - 27-04-2016 20:08

22.04- 22.07

Siedzę tak sobie siedzę i myślę, że warto byłoby dodać jakiś wpis.

W sumie to nie wiem co napisać, próbuję trochę nowych rzeczy więc napiszę pokrótce czym się zajmuje:
- nabijam punkty na YT Monster
- nabijam pkt na addmefast
- zaczynam bawić sie w ppa na yt Smile dziś pierwsze doświadczenie filmik usunięty po 5-ciu minutach xd ale i tak yt monster sie zepsuł więc hr viewsów bym nie mial.
- stale rozwijam to na czym obecnie zarabiam
- od jutra wdrażam całkiem nowy sposób zarobków jak dobrze pójdzie to teraz zarobki będą w dolarach Big Grin
- powoli zabieram sie za ppa, chciałem kupić już wcześniej 2 hostingi ale musze poczekać aż kolega uzupełni wPln w Minthost bo nie będę przepłacać, przecież jestem polakiem

W między moze troche pobawie sie w suby, ale te zabezpieczenia fb mnie dobijają. Konto 5k znajomych poszło sie.... a nawet ani jednego posta nie dodałem.

To by bylo na tyle, reszta marudzenia jak i pełne zarobki pojawią sie w podsumowaniu miesiąca. Od ostatniego wpisu zarobiłem jakieś 300 zł nie wszystko jest zawarte na ss ale wrzucam to co jest:



[Obrazek: poupu.jpg]

[Obrazek: popopo.jpg]


RE: Dziennik pracy by Lanserek - Lanserek - 30-04-2016 14:15

PODSUMOWANIE MIESIĄCA

Kwiecień: 1060zł/1500 zł

Jestem świeżo po przeczytaniu ,,fastlane milionera''. 500 stron pochłonięte w 2 wieczory Big Grin
Na początku podszedłem sceptycznie bo miałem już styczność z takimi lekturami, ale potem mnie zamurowało. Nie będę spoilerował, polecam po prostu przeczytać.

Jest jedna rzecz o której chciałbym wspomnieć. Jak pisałem w pierwszym wpisie rzuciłem szkołę, minęło już 1,5 miesiąca i czuję ciągle narastającą presję by zarabiać więcej, czasem ta presja staje sie nie do zniesienia.

Mam cichą nadzieje, że ten miesiąc będzie miesiącem przełomowym.
Wiadomo, że nie można robić ciągle tego samego i oczekiwać tych samych rezultatów, więc wprowadzam pewne zmiany:

1. Od dziś utrzymuję się wyłącznie ze swoich pieniędzy. > Moi rodzice są super, mam od nich pełne wsparcie, jednak po lekturze wcześniej wspomnianej książki stwierdziłem, że potrzebuje być bardziej odpowiedzialny i będzie to dobry sprawdzian przed wyprowadzką do Polski.
Zamierzam trzymać się tego nawet jakbym miał jeść sam suchy ryż Big Grin
2. Dokładnie planuję swój tydzień pracy, określone zadania i realizuje je sumiennie. > wcześniej było z tym różnie


Nie zaplanowałem jeszcze na ten miesiąc zadań, ale wrzuce je w nowym poście jeszcze dziś wieczorem. Będą to konkretnie sformułowane cele i będę się rozliczał z postepow w ich realizacji.

Z tego co czytalem monetyzacja bloga i filmów na yt jest rozłożona w czasie, więc nie liczę na niewiadomo jakie zarobki, jednak nie byłbym sobą nie stawiając sobie wysoko poprzeczki. Może o dziwo tym razem uda mi się go osiągnąć?

Cel na Maj: 2000



RE: Dziennik pracy by Lanserek - Lanserek - 30-04-2016 16:36

Cele na ten miesiąc:
- wrzucić 100 filmów na youtube
- stworzyć stronę i dodać na nią 20 postów
- dodać 300 postów na swój fp /10 na dobę
- stworzyć własny skracacz linków
- stworzyć 2 infoprodukty (tematyka fitness) + tłumaczenie na angielski ( w polsce popytu na to nie będzie)
- dodać 1000 postów promujących sub- sms na różnego typu forach
--
Oprócz tego zajmę się nauką seo, ale nie wiem jak to ubrać w konkretne zadanie

Jak myślicie, za dużo czy za mało sobie założyłem? Nie wiem ile czasu zabiera strona internetowa itp, więc może trochę przesadziłem? Big Grin

Oczywiście będę sumiennie codziennie składał sprawozdanie z postępów. Smile


Dzisiaj sobota zaraz majówka wszyscy pewnie już pijani a ja siedze na wsi we francji z kurami i rozmyślam jak stąd sie wydostać Big Grin


RE: Dziennik pracy by Lanserek - mahuzz - 30-04-2016 17:07

z youtube wychodzi 3 filmy + jakiś tam mały procent dziennie Big Grin Myślę, że jeśli to jest cel a nie marzenie - to zrobisz to. Trzymam kciuki!

PS: Przywieź mi troche jajek beka


RE: Dziennik pracy by Lanserek - Lanserek - 02-05-2016 22:38

Taki ,,wpis kontrolny'' i próba wytłumaczenie się dlaczego nie dodaję wpisów, chociaż się zobowiązałem. Mianowicie metoda na której zarabiałem dotychczas coraz lepsze pieniądze się całkowicie posypała i pracuje nad tym by zaczęła przynosić jakiekolwiek zyski stąd parę dni w plecy.


Oczywiście cel miesięczny podtrzymuje ale chciałbym mieć spokojną głowę by móc poświęcić się całkowicie innym metodom. Dziś jeszcze posiedzę do rana mam nadzieję, że uda mi się coś wymyślić.


RE: Dziennik pracy by Lanserek - olekn1 - 03-05-2016 19:21

Życzę szybkiego powrotu do poprzednich zarobków, na pewno coś wykombinujesz Wink


RE: Dziennik pracy by Lanserek - Lanserek - 05-05-2016 00:15

Niestety do tej pory nic nie wymyśliłem Sad myślę jednak że nic straconego i uciułam sobie trochę z tego na przysłowiowe waciki Big Grin

Tak czy siak zmarnowałem prawie 5 dni, zarobiłem przez ten okres jakieś 70 zł także teraz odpalam teraz tryb pracoholika. 4

Na początek zajmę się youtube - 100 filmów mam do wrzucenia, pierwszy właśnie czeka na viewsy i like, które już ładnie się nabijają........ powinienem teraz dać taki wielki napis ,, Ciąg Dalszy Nastąpi'' - mam nadzieję, że z happy endem Big Grin

*Chamska reklama*

W wolnym czasie przeglądam sobie thefastlaneforum.com i obserwuje tam wątki jak ludzie osiągają 50k $ dochodu miesięcznie w ich ,,dziennikach pracy'' naprawdę potrafi to dać sporego kopa.

Następne wpisy nadchodzą!


RE: Dziennik pracy by Lanserek - olekn1 - 08-05-2016 01:55

Trochę ciężko mi jest odnaleźć się na tym forum, do którego link podałeś Undecided trochę mi zajmie zanim się tam odnajdę (a może po prostu już jest za późna godzina) Tongue więc jakbyś mógł dać link do działu z dziennikami, to byłbym wdzięczny


RE: Dziennik pracy by Lanserek - Bartezx1997 - 09-05-2016 22:23

Zakładka progress thread po lewej.