Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS (/Temat-Lanserek-vs-OGAds-CPA-SUB-SMS-130331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - twardy - 22-08-2016 16:56

No na pewno na polskim, tyle jest ofert na ogads na Polske Lol


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - mahuzz - 22-08-2016 21:24

Pisał ze Niemcy są więc wiadomo że za granicą Smile


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - radek0389 - 22-08-2016 22:46

(22-08-2016 16:08)Lanserek napisał(a):  Cześć, napiszę tak na szybko, bo nie chcę tracić czasu.

Do wczoraj miałem 40 kont i wstawiłem linki do ofert, zaczęły spływać pierwsze dolarki, ale pojawiło się kilka problemów:
- oferty z Niemiec za 0,13 $ Jerk Jerk Jerk ( wiec usunąłem z content lockera wszystkie oferty, które mają mniejszą stawkę, niż 0,3$)
- największy problem to to, że 70% ludzi nie przechodzi z pre- LP dalej... więc dziś zmienię web 2.0 z weebly na coś innego.
- wczoraj chciałem dodać do bota następne 20 kont, czyli dobić do 60, ale konta nie działały, więc napisałem do gościa od którego je kupiłem i podesłał 25 kolejnych.
- no i wczoraj zmieniałem bio kont i musiałem dodać jakieś słowo, które jest na black liście, bo na 90% z nich wpadła weryfikacja telefonem facepalm facepalm facepalm

Szybko to ogarnę i będę celować na 10 $ za każde 20 kont, jak mi się uda to będę dokładał ich coraz więcej. Do zobaczenia!
Podlaczasz konta bez weryfikacji tel? Lepiej od razu kupuj potwierdzone telefonicznie albo weryfikuje osobiście na starcieSmile.


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - Lanserek - 22-08-2016 23:31

@[radek0389] Mówisz? Dotychczas myślałem, że lepiej robić tak jak na fb, czyli im później weryfikacja tel. tym teoretycznie lepiej.

BTW. Te 20 kont na które wpadła weryfikacja straciłem. Po ich potwierdzeniu IG je po prostu usunął. Wszystko dlatego, że w miejsce imienia i nazwiska wpisałem hasło związane z moją niszą, a podejrzałem to u usera z innego forum. Kont mi nie szkoda, bo miały mniej, niż tydzień, ale chociaż mam nauczkę.


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - sir.jacoo - 23-08-2016 10:57

w glebokich odmetach internetu wyczytałem, zeby nie wrzucac linka do oferty zanim nie dobijesz do 1000 followersow


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - Lanserek - 30-08-2016 09:13

Czesc, wylalem wode przed chwila na laptopa i pisze to na klawiaturze ekranowej xd

Zbliza sie koniec miesiaca,wiec wypadaloby napisac chociaz pare slow.
Na brak gotowki nie narzekam,bo stary sposob z poczatku dziennika odzyl i wpadlo z niego ponad 1000 zl. Do tego wpadlem na pomysl by sprzedac stare szmaty, ktore nosilem w gimbazie ( koszulki chady, zbuka i innych ,,raperow'' ktorych wtedy sluchalem,ale potem sie z tego wyleczylem,lub jak kto woli doroslem) o dziwo uzbieralo sie z tego ponad 1500 zl i jeszcze kilka rzeczy jest niesprzedanych. Cool Co do aktualnego projektu to troche szkoda, bo wpadlo tylko 22$ z instagrama i 50 zl z sub-sms. Po pierwsze dlatego,ze przez 10 dni nie mialem internetu... i jak trzeba bylo konta zweryfikowac to nie moglem tego zrobic. po 2 wiekszosc kont padla, bo posluzylem sie zwrotem, ktory byl na black liscie. po 3 pre-landing page konwertowal fatalnie np. na 200 views okolo 50 osob przechodzilo dalej. Na szczescie znalazlem w koncu na to sposob i to darmowy. Mam jeszcze 10 dni do nastepnej oplaty za proxy i mass plannera, takze licze, ze zdaze wyjsc ,,na czysto''. Nastepny wpis bedzie jak dobije do minimum 20 $ dniowki, bo mam sporo do nadrobienia przez ten brak dostepu do internetu. Dobra ja sie zabieram za probe uratowania klawiatury, a temu kto przez brak polskich znakow dal rade to przeczytac serdecznie dziekuje!


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - Hyuek - 31-08-2016 11:48

(23-08-2016 10:57)sir.jacoo napisał(a):  w glebokich odmetach internetu wyczytałem, zeby nie wrzucac linka do oferty zanim nie dobijesz do 1000 followersow

nieprawda, na IG niestety nie ma niestety reguly, ja osobiscie wrzucam odrazu, sukces to stazowe konta [minimum pol roczne] i dobre proxy


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - mahuzz - 31-08-2016 11:56

@[Hyuek] nigdzie nie ma reguly Big Grin niezbadane są algorytmy Tongue
proxy.. hmm nie powiedziałbym Big Grin zależy jak na to patrzeć, nie zawsze IG musi być uwzięte na Twoje IP.
A ze stazowymi kontami się muszę zgodzić.
Dawaj Lanserek bo ciszaa Smile


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - Damkofr - 01-09-2016 01:43

Używasz jeszcze tego vpsa 7.5gb z seoclerk? Jak się sprawuje?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Lanserek vs OGAds CPA SUB SMS - Lanserek - 01-09-2016 08:13

(01-09-2016 01:43)Damkofr napisał(a):  Używasz jeszcze tego vpsa 7.5gb z seoclerk? Jak się sprawuje?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Tak cały czas go używam i bez problemu chodzi na nim mass planner + kilkadziesiąt kont no i ostatnio jeszcze sobie ytmonster na nim odpaliłem.