Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie Landinpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Promowanie Landinpage (/Temat-Promowanie-Landinpage-130308)



Promowanie Landinpage - KeramxD - 10-03-2016 19:56

Cześć,
stworzyłem następujący landingpage pod CPA
mentalhealthbook.ga
Co o nim myślicie?
Jak i gdzie polecacie go promować? Mam jakieś szanse na konwersje?


RE: Promowanie Landinpage - matimus - 10-03-2016 20:01

Zainwestuj .com większa wiarygodność Smile


RE: Promowanie Landinpage - Waldes93 - 10-03-2016 21:16

Nie pisz 100% free bo oferta nie jest darmowa... trzeba wypełnić ankietę i zapewne wpisać numer a potem wiadomo ehh..


RE: Promowanie Landinpage - KeramxD - 10-03-2016 22:04

eBooka autentycznie daje, na dole jest napisane, że trzeba uzupełnić jedną ofertę.

Warto zainwestować w domenę?

Gdzie to polecacie promować?


RE: Promowanie Landinpage - Waldes93 - 10-03-2016 23:38

Rozumiem że promujesz white hat ale nie pisz 100% freeBig Grin Nikt raczej nie powie Ci szczegółowo gdzie promować. Spróbuj promować na tematycznych forach, stronach związanych z takimi rzeczami. Na facebooku też możesz jeżeli znajdziesz odpowiednie grono odbiorców. Możesz zlecić też pozycjonowanie takiego landinga, pare stów ale i zysk może być ciekawy. PozdrawiamSmile


RE: Promowanie Landinpage - KeramxD - 10-03-2016 23:47

To jak to ładnie po angielsku napisać Smile co byś poprawił na landingu i jak dokładnie wulzucjonowalbys. Z pozycjonowaniem miałbym pierwszy raz doczynienia, ale jestem w stanie zainwestować.


RE: Promowanie Landinpage - Waldes93 - 11-03-2016 17:25

Usuń po prostu tylko free i juzSmile


RE: Promowanie Landinpage - Dzipsiok87 - 12-03-2016 09:26

Uwidocznij nagłówek jak ze mnie Smile


RE: Promowanie Landinpage - KeramxD - 12-03-2016 17:55

Nie rozumiem Smile

Co do pozycjonowania to warto? Jaki płatny ruch polecacie? Chce skierować reklamę na USA. Nie mam zamiaru spamować na grupach - przynajmniej osobiście.