Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strony w google, a nie posty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Strony w google, a nie posty (/Temat-Strony-w-google-a-nie-posty-130231)

Strony: 1 2


RE: Strony w google, a nie posty - Pan Inwestor - 10-03-2016 14:01

Po pierwsze, to przejdź do USTAWIENIA >> BEZPOŚREDNIE ODNOŚNIKI i zamiast tego standardowego (liczbowy) ustaw na NAZWA WPISU. Wówczas każdy wpis będzie lepiej wyglądał i był bardziej przyjazny od strony linku.

Jeżeli chodzi o YOAST, to niestety ale musisz to zrobić ręcznie. Nie ma automatu do tego. Zrobisz raz a porządnie i już nigdy tam nie zaglądniesz z powrotem.


RE: Strony w google, a nie posty - lolek95 - 10-03-2016 18:10

@[Pan Inwestor]

To co wkleiłem wyżej to są strony, na których jest po 20 wpisów.

Powiedzmy mam wpisy: "Lubie grać w piłke", "Lubie grać w kosza", "Lubie grać w szachy", "Lubie grać w futbol"

One znajdują się na stronie numer 1.

I właśnie te strony, nie są utworzone przeze mnie, tylko same się tworzą gdy dana ilość wpisów na strone przekroczy 20.


RE: Strony w google, a nie posty - Pan Inwestor - 10-03-2016 20:08

Teraz rozumiem :-) To tak jak u mnie było. Nie pamiętam jak się z tym uporałem ale póki co użyj narzędzia Google Webmaster Tool, przejdź do INDEKS GOOGLE >> USUŃ ADRESY URL i po kolei wy indeksuj je z wyszukiwarki. Później zdefiniuj w pliku .htaccess brak dostępu dla robotów dla podstron typu /page/. Jak to zrobić jest masa poradników w sieci.


RE: Strony w google, a nie posty - lolek95 - 10-03-2016 20:38

@[Pan Inwestor]
Dzięki za wskazówki Smile Myślę że dam radę się uporać.



TEMAT DO USUNIĘCIA.