Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie...? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie...? (/Temat-Zarabianie-130189)



Zarabianie...? - dbnszk - 08-03-2016 00:05

Cześć, ostatnio zacząłem przygodę z SUBAMI.
I dołączyłem do leadmore.pl, teraz mam pytanie czy leady które zgarnąłem generują jakieś zarobki.. z tego co widzę na programach, 3 SMS/Tydzień czy ja coś dostane z tego? czy jedynie dostaje te 6 zł za rejstrację?

jeżeli to już było w tym dziale to przepraszam.. Słabo szukam Tongue


RE: Zarabianie...? - Dante_/ - 08-03-2016 00:12

Dostajesz tylko 6pln, jeżeli chcesz zarabiać na odnowieniach to HotCash, eforsa to jedni z lepszych. Ale nie zapominaj, że tutaj na LM dostajesz pln za same zarejestrowanie użytkownika, który nawet po minucie się wypisze, a odnowienia dostaje się, jeżeli dana osoba się nie wypisze z subskrypcji.


RE: Zarabianie...? - dbnszk - 08-03-2016 00:18

Z tego co widzę w galerii zarabiam.com, odnowień jest sporo Big Grin trochę zazdroszczę.. i tak się zastanawiałem.. czy na LM też tak jest. No ale cóż Wink Dzięki @Dante_/ za odpowiedź.

Można zamknąć :]


Zarabianie...? - Majka - 10-04-2016 20:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.