Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Połączenie z bankiem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Połączenie z bankiem. (/Temat-Polaczenie-z-bankiem-130180)



Połączenie z bankiem. - yghgthjg - 07-03-2016 22:23

Cześć. W sobotę rano połączyłem bank z kontem bankowym, wysłali wtedy 2 wpłaty. Do teraz nie dotarły i trochę się boję, że będę musiał zapłacić te 30zł kary. Ile czekaliście na zaksięgowanie w banku od PayPala? Trzeba im potem te 2 kwoty ponizej 1zł odsyłać?


RE: Połączenie z bankiem. - twardy - 07-03-2016 22:28

W weekend to robiles i sie dziwisz? Kilka dni robocze te male kwoty ida, kilka groszy zazwyczaj. Nie musisz zwracac.


RE: Połączenie z bankiem. - yghgthjg - 07-03-2016 22:31

Rozumiem, rozumiem. Po prostu mam trochę stracha, bo pierwszy raz łączę PayPal. Jutro/środa myślę, że już powinni zaksięgować. Tongue Dzięki.


RE: Połączenie z bankiem. - Artinesse - 07-03-2016 22:33

Sprawdź dobrze czy konto nie jest już powiązane. Paypal od jakiegoś czasu nie wysyła już przelewów weryfikacyjnych. Mają tylko w systemie błąd i piszę że przelewy poszły. Jeżeli konto bankowe jest dodane do Paypala i możesz zlecać poprzez niego wpłaty jak i wypłaty to znaczy że zostało dodane i nie musisz czekać na przelewy.
No chyba że masz nowe lub mało stażem konto Paypal wtedy przelewy dostaniesz do 2-3 dni roboczych. Jednak mimo wszystko sprawdź dobrze czy już konto nie jest dodane.


RE: Połączenie z bankiem. - yghgthjg - 07-03-2016 22:39

Nigdy w życiu nie łączyłem konta bankowego z PayPalem, a to jest konto rodzica, także tutaj jestem pewny. Big Grin

Z drugiej strony nigdy nie łączyłem tego konta z PayPal i nie jest jeszcze potwierdzony rachunek a i tak już mogłem wypłacić złotówkę, i ją wypłaciłem. Zobaczymy.


RE: Połączenie z bankiem. - Precik - 09-03-2016 09:04

Musisz sporo poczekać, najlepiej napisz do nich maila. mają napisane 2-3 dni ale potrafią po 6 dniach dopiero to wysłać Smile Polecam kontakt telefoniczny do nich złapać i zadzwonić , wyjaśnić sprawę, może da się przyśpieszyć temat.


RE: Połączenie z bankiem. - yghgthjg - 09-03-2016 09:14

Wczoraj potwierdzone. Smile


RE: Połączenie z bankiem. - DC1 - 11-03-2016 14:32

Mi chyba przyszło po tygodniu, albo dwóch. Kilkanaście groszy.
Nie masz się czym martwić. Tongue


Połączenie z bankiem. - piotrekprorok - 20-11-2016 19:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.