Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAKOŃCZONY]Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+--- Wątek: [ZAKOŃCZONY]Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! (/Temat-ZAKONCZONY-Oficjalny-KONKURS-Zarabiam-com-Jest-nas-juz-100-000-130170)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - szpeco69 - 30-03-2016 10:40

Forum pomogło mi zakupić moje ukohane T4 <3

[Obrazek: zzB1Q19.jpg]

[Obrazek: dnJpHE3.jpg]


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - hypocrisy - 30-03-2016 20:15

Może i ja się pochwalę Smile
[Obrazek: hdc3bez.jpg]
Drogą wstępu, w sieci nie zarabiam jakichś wysokich kwot, a większość i tak przeznaczam jako uzupełnienie skromnej pensyjki na czynsz, jedzonko, od święta ciucha i inne nudne rzeczy niezbędne do szarej egzystencji szarego człowieka. Wyjątkiem, i jednocześnie najlepszą inwestycją, jest 30 watowy wzmacniacz oraz moja ukochana gitara elektryczna, z którą spędziłem już wiele namiętnych chwil za dnia, jeszcze gorętszych nocy, po których nie mogłem poruszyć palcami, a nawet nieskrępowanych zbliżeń w miejscach publicznych pod pretekstem grania koncertu Smile
Inwestowanie w pasję jest lepsze od najlepiej oprocentowanej lokaty czy materialnych drobnostek, które szybko się znudzą. Zwłaszcza, że można na niej również zarobić, do czego się powoli przymierzam. Kanał na yt, strona internetowa, stworzenie społeczności gitarzystów, bogata blibioteka materiałów do pobrania...Mogę to wszystko stworzyć! To właśnie dało mi to forum. Zmieniło o 180 stopni myślenie o finansach, uświadomiło, że przy odpowiednim zaangażowaniu jestem w stanie zarabiać przyzwoite pieniądze na swoich pomysłach, a możliwości przede mną są niemal nieograniczone. Oprócz tego każdego dnia mogę się rozwijać i przy tym zmonetyzować swoją pasję...No i najważniejsze, istnieje w tym internecie społeczność, która naprawdę chce i potrafi pomóc i doradzić każdemu, zupełnie bezinteresownie Smile
Rozpisałem się strasznie w konkursie stricte graficznym, ale cóż, zdjęciem nie mogłem tego przekazać Smile


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Majka - 31-03-2016 18:50

UWAGA!
Ostatnie godziny do zakończenia konkursu!
Zapraszam



@[mamrocik] Proszę popraw zdjęcie


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - seba123xd - 31-03-2016 20:42

Dzięki temu zacnemu forum, zarobiłem na: Jerk2

[Obrazek: pHcrTs2.jpg]


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - dobrydiler - 31-03-2016 20:45

[Obrazek: NKKpOdMg.jpg]
Ja nie zarobiłem jakiś kokosów może jakieś maksymalnie 300 zł - 400 zł ale to forum nauczyło mnie wiele wiele rzeczy. Spędziłem tu wiele czasu dokładnie 3 Tygodnie, 6 Dni, 12 Godzin. Próbowałem wielu metod zarabiania ( i nadal próbuje niestety mało co mi wychodzi Sad ) . Ale gdyby nie to forum nigdy bym nie wiedział jak robić zakupy w chinach , jak nabierać gimbusów na smsy , nie miał by takiego zegarka (a raczej smart watch'a ). Za to wszystko DZIĘKUJE wszystkim na tym forum !

A i zapomniałem dodać że dzięki forum mam dostęp do internetu (i tak tu trafiłem rok temu) tak to bym dzisiaj miał limit 5 gb.

Podsumowując to Forum zmieniło moje życie Smile

Sory za jakość fotki mój telefon więcej nie wyciągnie Tongue
@Edit @up
Fajnie się fotki zgrały Smile


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Scoobyx - 31-03-2016 21:55

Nie wiem za bardzo co tutaj napisać, ale jedno jest pewne. ZC zmieniło moje życie. Gdyby nie to forum to dzisiaj zapewne grałbym popołudniami w cs'a lub marnował swoje życie i czas w inny sposób.
A tak m.in. wyremontowałem sobie pokój, przeżyłem kilka niezapomnianych podróży mojego życia, nakupiłem akcesoriów do roweru i biletów na mecze hokejowe....

W portfelu same Kazimierze, więc trochę niebiesko na zdjęciu Lol

[Obrazek: 09acacec03da940ddf47ea4a9415686a.png]

Wydaje mi się, że patrząc na pewną część osób z tego forum można by było napisać książkę. Każda z tych osób to inna historia, inne przeżycia, nieprzespane noce i emocje towarzyszące wraz z wpadaniem każdego lead'a Big Grin

Najbardziej z czego jestem zadowolony to podróże jakie mogłem odbyć po różnych zakątkach (jak na razie) Europy.
Sunrise i tydzień nad polskim Bałtykiem był lepszy niż spokojne wakacje na gorącym południu Smile Następny cel to UMF i Tomorrowland <3
Polecam każdemu także bacówkę zimą w naszych polskich górach Big Grin Nie ma nigdzie lepszego klimatu, niż ogrzewanie się przy kominku i %%(Jerk2) przy -20 stopniowym mrozie na zewnątrz.

[Obrazek: 47a2140d991e64371ac511c9cfe7cdd1.png]

Wszystkie powyższe zdjęcia są mojego autorstwa. Nie myślałem na szczycie "orlej perci" albo na peronie 9¾, aby robić zdjęcia z logo forum Lol W każdym bądź razie Heart ZC

Życzę każdemu forumowiczowi przeglądania forum przy 12 letnim whiskey impreza

cheers


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Klin - 31-03-2016 22:01

[Obrazek: asdasda.jpg]

Klik aby powiększyć

W końcu nauczyłem się zdobywać jakiś tam ruch Smile

Dzięki wszystkim użytkownikom zc za to że jesteście Lol


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - nicooo - 31-03-2016 22:39

Zdjecie na szybko z drobniakami z portfela impreza , niestety nie dodam tego co chciałem stworzyć z powodu braku czasu , na zdjęciu rownież 2 tygodniowe wakacje. Dzięki forum wiele juz osiągnąłem ale to co chce przyjdzie z czasem... Lol
[Obrazek: image.jpg]
Pozdrawiam wszystkich serdecznie


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - rammus - 01-04-2016 12:30

Sporo kasiorki poszło na moje przejażdżki autem czy imprezy. Troche również odłożone na swój własny samochód.
Forum otworzyło mi lepszą furtkę do życia, już nie nawalam nockami w lola a co najważniejsze jestem prawie niezależny od rodziców w wieku 19 lat chodząc do szkoły.
Nie, nie wygrałem samsunga w konkursie xd Lol

[Obrazek: 20160401_131236.jpg]


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Majka - 01-04-2016 14:29

Dziękuję Wszystkim za udział w konkursie.
rammus - Twoja praca już po terminie ale w nagrodę otrzymałeś ode mnie + 3 repki Tongue


Wyniki wkrótce...